Met schitterend uitzicht over de Costa Blanca. Dankzij de gunstige ligging op het zuidoosten kunt u de hele dag genieten van veel licht en een mooie omgeving.
Bij aankomst vindt u een carport, een gezellig voorterras en een achtertuin met terras en fruitbomen. Er is ook een glazen veranda die zorgt voor veel natuurlijk licht in de woning.
Het huis heeft ongeveer 200 m² woonoppervlakte verdeeld over drie verdiepingen. Op de begane grond bevinden zich een lichte woonkamer met eetgedeelte, een keuken met toegang naar buiten, een slaapkamer en een badkamer. Op de eerste verdieping zijn er twee ruime slaapkamers en twee badkamers, waarvan één bij de hoofdslaapkamer hoort. Beide slaapkamers hebben toegang tot een terras met prachtig uitzicht.
De benedenverdieping is een grote multifunctionele ruimte die momenteel wordt gebruikt als extra leefruimte, maar ook perfect geschikt is als fitnessruimte, hobbykamer, thuisbioscoop of gastenverblijf.
De woning is door de huidige eigenaren zorgvuldig onderhouden en gemoderniseerd. Dankzij de centrale verwarming op aardgas en de praktische indeling is dit een comfortabel huis op een unieke locatie.
voor meer informatie of foto´s ga naar www.openhouse-albir.com onder Ref OHA409