Een prachtige mediterrane villa gelegen in één van de meest geliefde urbanisaties rondom L'Alfàs.

€ 619.000

Sinds: Eergisteren
Gezien: 8 keer
Remon
alicante
Bekijk alle 9 advertenties
Gisteren gezien op Marktnet

De woning ligt rustig en privé, maar toch op korte afstand van L'Alfàs del Pi, El Albir, La Nucía en Altea.

De villa is ruim twintig jaar geleden gebouwd met veel aandacht voor kwaliteit, comfort en ruimte. Gelegen op een perceel van bijna 800 m² beschikt de woning over circa 350 m² woonoppervlakte. Dankzij de mediterrane stijl en de ruime buitenruimtes is dit een ideale woning voor zowel permanente bewoning als vakanties.

De buitenruimte biedt volop privacy en is perfect om te genieten van het buitenleven. De woning beschikt over een mooie tuin met een zoutwaterzwembad, buitenjacuzzi, barbecue met zomerkeuken, verschillende terrassen en gezellige zit- en eetruimtes buiten.

Binnen vindt u vier slaapkamers en drie badkamers, een aparte volledig uitgeruste keuken met bijkeuken en diverse extra’s zoals centrale verwarming, dubbele beglazing, elektrische rolluiken en een alarmsysteem.

Daarnaast beschikt de woning over een zeer ruime garage met veel mogelijkheden. Hier kunt u bijvoorbeeld een gastenverblijf of hobbyruimte, terwijl er nog steeds voldoende ruimte overblijft voor meerdere auto’s.

voor meer informatie of foto´s ga naar www.openhouse-albir.com onder Ref. OHA568

Advertentienummer: 96321761