Volkswagen Kever 1302 cabrio (bj 1971)

€ 14.900

Sinds: Gisteren
Gezien: 9 keer
Hofman Leek Classic & Sportscars
LEEK
Telefoonnummer tonen
Bekijk alle 432 advertenties
Vandaag gezien op Marktnet
Nederland
Volkswagen Kever 1302 cabrio

Algemene informatie
Merk: Volkswagen
Model: Kever 1302
Type: cabrio
Carrosserievorm: Cabriolet
Bouwjaar: nov. 1971
Tellerstand: 65.940 km
Kleur: Geel
Referentienummer: 16881
Productienummer: 16881

Technische informatie
Brandstofsoort: Benzine
Transmissie: 4 versnellingen, Handgeschakeld

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: geen

Productveiligheid
Fabrikant: Hofman Leek Classic & Sportscars Rodenburg 1 9351PV LEEK, NL 0594-516604 http://www.hofman.nl [email protected]

Te koop aangeboden: een bijzonder fraaie Volkswagen Kever Cabrio Karmann uit 1971, uitgevoerd in een opvallende en vrolijke gele kleur. Een auto die niet alleen liefhebbers aanspreekt, maar ook iedereen die op zoek is naar een tijdloze klassieker waarmee rijden vooral genieten betekent.
Deze Kever Cabrio is een echte verschijning. Met zijn herkenbare ronde vormen, chromen details, lage voorruit en klassieke cabriokap ademt hij de sfeer van de jaren ’70. De combinatie van het zonnige geel en het karakteristieke Kever-design maakt deze Volkswagen tot een auto die gegarandeerd veel bekijks trekt. De cabriolet is gebouwd door Karmann, de bekende carrosseriebouwer die jarenlang verantwoordelijk was voor de productie van de originele Volkswagen Kever Cabrio. De karakteristieke verstevigingen van de carrosserie, de fraaie cabriokap en de klassieke afwerking geven de auto een uitstraling die moderne cabriolets simpelweg niet kunnen evenaren. Het bouwjaar 1971 maakt deze Kever extra interessant voor de liefhebber van klassieke Volkswagens. De auto vertegenwoordigt een tijdperk waarin eenvoud, herkenbaar design en rijplezier centraal stonden. Stap in, draai de contactsleutel om en je wordt direct meegenomen naar een andere tijd. Geen overdaad aan elektronica, maar een overzichtelijk dashboard, een karakteristiek interieur en het bekende Kever-gevoel. Juist die eenvoud maakt een klassieke Kever zo aantrekkelijk. Met de kap open komt de auto volledig tot zijn recht. Op een mooie zomerdag over landelijke wegen rijden, de zon boven je hoofd en het kenmerkende geluid van de luchtgekoelde boxermotor achter je: dat is precies waarvoor de auto is bedoeld .
De zacht gele lak geeft de auto een bijzonder frisse en vrolijke uitstraling. In combinatie met de klassieke carrosserievormen ontstaat een tijdloos geheel. De kenmerkende ronde spatborden, chromen bumpers, ronde koplampen en typische Kever-details zijn direct herkenbaar. Een klassieke Kever Cabrio is meer dan alleen een auto. Het is een stukje automobielhistorie en een auto die herinneringen oproept.
Dankzij de tijdloze vormgeving zal een Kever Cabrio bovendien niet snel gedateerd aanvoelen. Integendeel: hoe ouder deze auto's worden, hoe meer karakter ze krijgen.
Een Kever Cabrio rijdt zoals je van een klassieke Volkswagen mag verwachten: gemoedelijk, karaktervol en met volop beleving.
Bent u op zoek naar een bijzondere Volkswagen Kever Cabrio Karmann uit 1971 met een opvallende gele kleur en een uitstraling die direct de aandacht trekt? Dan is dit een klassieker die absoluut de moeite waard is om in het echt te bekijken.

Prijswijzigingen, druk- en zetfouten voorbehouden.
Altijd ruim 500 auto's op voorraad, check de actuele voorraad via www.hofman.nl.
Volg ons ook op facebook.com/HofmanLeek
Bel ons voor de mogelijkheden voor inkoop, verkoop, consignatieverkoop en stalling.
* Veilig online kopen @ hofman.nl * Levering aan huis mogelijk * Inruil mogelijk
Al onze autos staan met een zeer uitgebreide fotoreportage (60-100 fotos) online op www.hofman.nl



Alfa Romeo Spider...

Meer informatie:
http://www.hofman.nl

Advertentienummer: 96560413