Mercedes-Benz 300-serie 300 TDT turbo diesel automaat

€ 18.900

Sinds: Eergisteren
Gezien: 14 keer
Hofman Leek Classic & Sportscars
LEEK
Telefoonnummer tonen
Bekijk alle 430 advertenties
Eergisteren gezien op Marktnet
Nederland
Mercedes-Benz 300 TDT turbo diesel automaat

Algemene informatie
Merk: Mercedes-Benz
Model: 300
Type: TDT turbo diesel automaat
Carrosserievorm: Stationwagon
Bouwjaar: jun. 1981
Tellerstand: 208.042 km
Kleur: Geel
Referentienummer: 16949
Kenteken: RS-94-SG

Technische informatie
Brandstofsoort: Diesel
Transmissie: 4 versnellingen, Automaat

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: geen

Productveiligheid
Fabrikant: Hofman Leek Classic & Sportscars Rodenburg 1 9351PV LEEK, NL 0594-516604 http://www.hofman.nl [email protected]

te koop deze mooie Mercedes-Benz 300TDT uit 1981, uitgerust met de bekende 3000cc 5 cilinder turbodiesel motor en automatische transmissie. Een karaktervolle klassieke Mercedes-Benz die het comfort, de degelijkheid en de uitstraling van de W123-serie perfect combineert met de praktische eigenschappen van een turbodiesel en stationwagen, een bijzonder aantrekkelijke uitvoering binnen de W123-familie. De combinatie van de 3.0 liter vijfcilinder turbo dieselmotor, automaat en ruime stationcar-carrosserie maakt deze Mercedes niet alleen een echte liefhebbersauto, maar ook een klassieker die nog altijd uitstekend inzetbaar is.
De W123 staat bekend om zijn ingetogen ontwerp met een tijdloze uitstraling. Geen overbodige opsmuk, maar een solide carrosserie, herkenbare Mercedes-lijnen en die typische uitstraling die deze auto's na tientallen jaren nog steeds bijzonder maakt.
Deze 300 TDT heeft alles wat je van een Mercedes mag verwachten: een statige verschijning, veel ruimte en een interieur waarin de karakteristieke Mercedes-Benz sfeer direct herkenbaar is.
Onder de motorkap ligt de bekende 3.0 liter vijfcilinder turbo dieselmotor, gekoppeld aan een automatische transmissie. De motor staat bekend om zijn robuuste karakter en vormt een mooie combinatie met het comfortabele rijgedrag van de W123.
De automaat maakt de auto bijzonder prettig om mee te rijden. De TDT is niet alleen mooi om naar te kijken, hij beschikt over een verrassend ruime en veelzijdige laadruimte.
De W123 geniet wereldwijd een uitstekende reputatie vanwege zijn degelijke techniek, klassieke uitstraling en lange levensduur. Deze buitengewoon fijn rijdende klassieker is een goed onderhouden en in een buitengewoon nette staat.
Dit is geen moderne auto met digitale hulpmiddelen en allerlei elektronische systemen, maar juist een auto uit een tijd waarin degelijkheid, mechanische techniek, betrouwbaarheid en comfort centraal stonden.

Prijswijzigingen, druk- en zetfouten voorbehouden.
Altijd ruim 500 auto's op voorraad, check de actuele voorraad via www.hofman.nl.
Volg ons ook op facebook.com/HofmanLeek
Bel ons voor de mogelijkheden voor inkoop, verkoop, consignatieverkoop en stalling.
* Veilig online kopen @ hofman.nl * Levering aan huis mogelijk * Inruil mogelijk
Al onze autos staan met een zeer uitgebreide fotoreportage (60-100 fotos) online op www.hofman.nl



Alfa Romeo Spider Giulia GTV Giulia Giulietta
Aston martin DB7 DB 7 VANTAGE VOLANTE
Audi 100S coupe 100 S 80 90 TT
BMW 1502 1602 2002 700 Isetta 318 320 323I 323 I 325 518E21 E30 E 30 E24 E 24 Alpine Z3 Z 3 Z4 Alpine B6 Isetta M635 CSI
Chevrolet corvette C1 C2 C3 C4 3100 pick up Camaro SSR Nova Special Deluxe Suburban
Fiat 500 Nuova 124 spider Topolino
Ford Thunderbird Mustang Fairlane Capri ranchero gran torino taunus turnier 12M 12 M
MGA MGB MGC MGF MG F MGTF MGTD MG MG A MG B MG C MG TF MG TD Midget MGC MGB MGBGTV8 MGRV8
Triumph TR2 TR3 TR4 TR250 TR6 Spitfire STAG TR 2 TR 3 TR 4 TR 5 TR 250 TR 6 GT6 GT 6
Austin Healey 3000...

Meer informatie:
https://www.hofman.nl/auto/56660411

Advertentienummer: 96655399