Fiat 500 R Jolly M1085 (bj 1973)

€ 39.500

Sinds: 3 maanden+
Gezien: 153 keer
Metropole Classics BV
DRUTEN
Telefoonnummer tonen
Bekijk alle 129 advertenties
Eergisteren gezien op Marktnet
Nederland
Fiat 500R Jolly M1085

Meer informatie

Algemene informatie
Merk: Fiat
Model: 500R
Type: Jolly
Carrosserievorm: Cabriolet
Bouwjaar: okt. 1973
Modeljaar: 2026
Tellerstand: 44 km
Kleur: Groen
Kenteken: 27-YE-93

Technische informatie
Vermogen: 24 kW (33 PK)
Aantal cilinders: 2
Motorinhoud: 600 cc
Brandstofsoort: Benzine
Transmissie: Handgeschakeld
Ledig gewicht: 512 kg

Interieur
Interieurkleur: Beige
Aantal zitplaatsen: 4

Milieu
Emissieklasse: Euro 0

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: geen

Productveiligheid
Fabrikant: Metropole Classics BV Meubellaan 1 6651KV DRUTEN, NL 0031653328817 http://www.metropole.nl [email protected]

Deze uitzonderlijk mooie Fiat 500 Jolly is een hoogwaardige replica van de iconische Ghia Jolly en werd volledig nut & bolt gerestaureerd. De auto is met veel vakmanschap, oog voor detail en aandacht voor originaliteit opnieuw opgebouwd.

De Fiat 500 Jolly behoort tot de meest opvallende uitvoeringen van de Fiat Nuova 500. Het oorspronkelijke model werd door het Italiaanse designhuis Ghia ontworpen als een speelse, open vrijetijdsauto zonder deuren, voorzien van een afneembaar stoffen dak en karakteristieke rieten stoelen. Dankzij zijn unieke ontwerp en vrolijke uitstraling groeide de Jolly uit tot een bijzonder geliefde en exclusieve verschijning.

Dit exemplaar werd volledig aangepakt, waarbij zowel de carrosserie als alle technische en mechanische componenten zijn gereviseerd. De auto is professioneel gespoten in originele PPG-lak door een erkende autospuiter en beschikt over een hoogwaardige afwerking.
Onder de motorkap ligt een 600 cc-motor met een geflowde cilinderkop, gekoppeld aan een volledig gesynchroniseerde versnellingsbak. Ook het volledige onderstel en alle draaiende delen zijn vernieuwd of gereviseerd.
Het resultaat is een praktisch nieuwe Fiat 500 Jolly die zowel technisch als optisch in uitstekende staat verkeert.

Deze auto beschikt over een Nederlandse registratie.


Bedrijfsinformatie

Bij Metropole in Druten vindt u 30.000 m² autobeleving onder één dak. Het museum toont een van de grootste privécollecties van Europa, die bestaat uit meer dan 400 auto’s, vrachtauto’s, motorfietsen en automobilia. Alles is uitgebreid te bezichtigen. In de showroom van het bijbehorende autobedrijf vindt u een uitgebreide selectie van de mooiste en meest unieke oldtimers en youngtimers. Stuk voor stuk auto’s die het predikaat ‘collectable’ verdienen.
Het museum is geopend op vrijdag, zaterdag en zondag van 10:00 tot 16:00 uur. De showroom is geopend van woensdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 en op zaterdag van 10.00 uur tot 16.00 uur. Wij zijn toegankelijk voor mindervaliden.

U bent van harte welkom bij Metropole!

Meer informatie:
https://www.metropole.nl/sales-occasions/49462900

Advertentienummer: 95717130