Ferrari GTC4Lusso 70th Anni. edition "Atelier - Tailor made" One of one! 2nd owner with only 9000km

€ 355.000

Sinds: Vorige maand
Gallery Aaldering
BRUMMEN
Telefoonnummer tonen
Bekijk alle 371 advertenties
Gisteren gezien op Marktnet
Nederland
Ferrari GTC4Lusso 70th Anni. edition "Atelier - Tailor made" One of one! 2nd owner with only 9000km from new,One of the 70 GTC4Lusso models from the "Tailor Made Collection - 70th Anniversary", Ordered with refined style with excellent options and other alternatives,Livery #10 - The grand Tourer - 1/1 Inspired by 250 Europa Vignale coupé 1955,As expected: the condition is pristine

Beschikbaarheid
Voorraadstatus: Binnenkort verwacht

Algemene informatie
Carrosserievorm: Coupé
Bouwjaar: 2018
Tellerstand: 9.448 km
Kleur: Bruin metallic
Kenteken: ZR-767-N

Technische informatie
Brandstofsoort: Benzine
Transmissie: Automaat

Interieur
Interieur: Beige, Leder

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: geen

Productveiligheid
Fabrikant: Gallery Aaldering Arnhemsestraat 47 6971AP BRUMMEN, NL 0575564055 http://www.gallery-aaldering.com [email protected]

Adembenemend mooi. Dat is naar onze mening de juiste omschrijving van deze Ferrari. Soms komt Ferrari met een model dat twee werelden samenbrengt. Enerzijds de traditie van de grote twaalfcilinder GT uit Maranello, anderzijds een moderne interpretatie van luxe en gebruiksgemak. De Ferrari GTC4Lusso combineert beide tradities. Een Ferrari waarmee u zonder moeite lange afstanden aflegt, maar die nog steeds alles heeft wat een V12 Ferrari bijzonder maakt. Deze 70th Anniversary is wel heel bijzonder, daarover later meer.

De GTC4Lusso werd in 2016 gepresenteerd tijdens de Autosalon van Genève als opvolger van de Ferrari FF. Het concept bleef hetzelfde: een ruime Ferrari met vier zitplaatsen en een krachtige twaalfcilinder voorin. Tegelijkertijd werd het model technisch en visueel verder verfijnd. Het ontwerp kwam opnieuw van Pininfarina en kreeg een meer vloeiende en elegante lijn, met een brede achterkant en een zeer herkenbare Ferrari signatuur.

Onder de lange motorkap ligt een atmosferische V12 met een inhoud van 6,3 liter. Het geluid en de manier waarop het vermogen wordt opgebouwd geven deze Ferrari een heel eigen karakter. Het bezorgt de bestuurder onmiddellijk kippenvel. Ferrari combineerde een reeks technische systemen die het rijden in verschillende omstandigheden aangenaam maken. Denk aan het 4RM vierwielaandrijvingssysteem. Daarbij werken systemen zoals E-Diff, F1-Trac en ESC samen om grip en stabiliteit te ondersteunen.

Het exemplaar dat wij hier aanbieden maakt deel uit van een zeer bijzondere serie. In 2017 vierde Ferrari het zeventigjarig bestaan van het merk met de zogenaamde Tailor Made 70th Anniversary Collection. Voor dit programma werden zeventig historische Ferrari modellen als inspiratie genomen, waarbij elk ontwerp werd vertaald naar een moderne interpretatie op vijf actuele Ferrari modellen.

Deze GTC4Lusso draagt Livery #10, geïnspireerd op de Ferrari 250 Europa Vignale Coupé uit 1955. Het resultaat is een uiterst stijlvolle combinatie van vormgeving, kleuren en materialen. De carrosserie is uitgevoerd in een tweekleurige afwerking in Marrone en Vinaccia. Het interieur combineert Creta, Bordeaux en Nero leer met alcantara. Wij raden u aan om deze kleurencombinatie in het echt te bekijken want de combinatie is ronduit indrukwekkend. Een schitterende en unieke Ferrari.

Deze GTC4Lusso werd nieuw geleverd in Nederland en werd zeer zorgvuldig samengesteld via Ferrari’s Tailor Made programma. De gekozen opties en afwerking sluiten perfect aan bij het karakter van deze exclusieve uitvoering. Uiteraard komt u niets tekort met deze moderne grand tourer zoals het uitgebreide JBL audiosysteem, de parkeersensoren met camera...

Meer informatie:
http://www.gallery-aaldering.com

Advertentienummer: 96820095

Marktnet © 1997-2026