SAYONARA BABY. Acryl, collage en acrylstift op vellen papier gelijmd op gaas 40 x 40 cm. Handgesigneerd en gecertificeerd.
Manolo Ibánez (1960). (het papier kan ruw zijn vanwege het lijmproces).
Ik ben gespecialiseerd klinisch psycholoog. In mijn werk combineer ik schilderen met klinische diagnoses. De meeste van mijn doeken bevatten een letter gevolgd door cijfers die overeenkomen met een code van de International Classification of Diseases (ICD10) gepubliceerd door de WHO. Zo hoort bijvoorbeeld de code F32.9 bij de diagnose depressie.
Het originele aan mijn werk is om de klinische toestanden en persoonlijkheden te laten zien door middel van de schilderijen die bij hun codes horen.
Op Catawiki 205 recensies. 100% positief.
Meerdere tentoonstellingen in verschillende provincies van Spanje.
Permanente tentoonstelling in Garrucha (Almería) en Jaén.
Zijn werk wordt verspreid in de Verenigde Staten, Italië, Frankrijk, Zweden, Estland, Polen, Noorwegen, Denemarken,
Duitsland, Nederland, Zwitserland, Slowakije, België, Oostenrijk, Tsjechië….
De foto's maken deel uit van de beschrijving. De kleur kan per monitor verschillen. De framing is een simulatie
Meer informatie:
http://www.catawiki.nl