In haar popart-werken combineert Magnum Ferra oude Ebru-kunst en digitale technologie en combineert ze in de vorm van het verleden en het heden.
In het werk werd eerst de oude kunsttechniek Ebru Art bewerkt en vervolgens werd de digitale collagetechniek gebruikt. Na het printen werd het afgewerkt met acryl, sprayacrylaatstift en glansverf.
Een certificaat van echtheid wordt u toegestuurd door Magnum Ferra bij levering van dit kunstwerk
OVER DIT KUNSTWERK: CLASSIFICATIE, TECHNIEKEN & STIJLEN
Acryl
Verf met traditionele pigmenten vermengd met synthetische harsen.
verf
Verf met een hars gemaakt van boomsap, verschillende struiken of met vernisverven op basis van thermohardende harsen. De techniek bestaat uit het over elkaar leggen van laklagen met krachtig polijsten tussen elke laag. Het is meestal glad en glanzend, maar kan soms ook satijnachtig of heel mat zijn.
pigmenten
Verf gemaakt van gekleurd poeder gesuspendeerd in een vloeibaar voertuig om verf of inkt te maken.
pop-art
Afkorting voor "popular art", ontwikkeld na WO2 en meer precies vanaf 1955. Het ontwikkelde zich met name in de USA met Roy Lichtenstein. waren, en Andy Warhol (1938-1987), die in Response to Media and Advertising deze echte objecten, iconen van de consumptiemaatschappij, belicht.
Meer informatie:
http://www.catawiki.nl