Angelo Maria Armao (pittore ligure) (XX) - Vele da diporto

Bieden

Prijs:
Bieden
Hoogste bod:
Nog niet geboden
Sinds:
3 maanden+
Gezien:
16 keer
Adverteerder:
Catawiki
Activiteit:
13 jaar actief op Marktnet
Bieden
Herkomst: persoonlijke collectie
Afmeting schilderij circa 30x40 cm
Het frame is een geschenk en klachten over de staat worden niet geaccepteerd.

Angelo Maria Armao (Ligurische schilder)
actief in de eerste helft van de 20e eeuw, werkte hij voornamelijk in Chiavari en La Spezia, de stad waar hij werd geboren.
Het schilderij van een plezierboot met een matroos in de Ligurische Zee is een werk dat een gevoel van vrede en sereniteit uitstraalt. De kunstenaar is erin geslaagd de essentie van het mariene milieu vast te leggen en een kalme en ontspannen sfeer te creëren. De plezierboot, met zijn elegante lijnen en slanke vorm, past perfect in het omringende landschap en geeft een gevoel van harmonie met de zee. De zeeman vertegenwoordigt met zijn eenzame en contemplatieve figuur de eenheid tussen mens en natuur. Over het algemeen is het werk een voorbeeld van hoe kunst de schoonheid en grootsheid van de zee kan vastleggen en verbeelden.

Voor aankopen buiten de EU kunnen de verzendtijden lang zijn vanwege de vereiste documenten voor de export van kunstwerken ouder dan 70 jaar. Bieden op zendingen naar niet EU landen wordt afgeraden.

Meer informatie:
http://www.catawiki.nl

Advertentienummer: 94615724