Unieke amsterdamse school kapstok met vier karakteristieke haken en een authentiek muurkleed eraan.
De haken zijn zeer karakteristiek en kom je niet veel tegen.Als ze los verkocht worden op catawiki brengen ze alleen al een 75 euro op, nu aan een zeer mooie kapstok. 1 haak is begin 1900 gerepareerd geweest dat geeft wel aan welke waarde de kapstok en de haken hadden in die tijd, zie foto.
Wat deze kapstok afmaak is het unieke kleed dat er aanhangt echt een mooi stuk.
De eye-cather aan uw muur.
Afmeting
Lengte 99 cm
Hoogte 27 cm
Diepte 14 cm
Hoogte met kleed 162 cm
Foto’s geven een duidelijk beeld van de kwaliteit en maken deel uit van de beschrijving. Het kleed zou een stoom reiniging kunnen gebruiken om de kleuren en het kleed op te frissen.
Het geheel wordt goed verpakt verzonden met track en tracé. De verzendkosten bevatten ook de kosten voor het inpakken, verpakkingsmateriaal en het vervoer.
Amsterdamse Haagse Chicago school, expressionisme, neostijl, art deco, art nouveau, kubistisch, jaren 20 30 Jugendstil, neoclassicisme
Meer informatie:
http://www.catawiki.nl/