ORIGINELE gevouwen DUITSE enkelzijdige filmposter in een ongebruikte staat en het formaat van ca. 84 x 60 cm.( A 1 formaat )
Reeds gevouwen tot A4 formaat( 30 x 21 cm. ) PLUS verzendkosten. Ook in A0 formaat verkrijgbaar.
Regie : Lee Tamahori en met Rena Owen, Temuera Morrison, Mamaengaroa Kerr-Bell, Julian (Sonny) Arahanga en Taungaroa Emile.
In 1994 overdonderde Tamahori critici en publiek met zijn razend knappe film Once Were Warriors. Het is het verhaal van het Maori-echtpaar Jake en Beth (Temuera en Rowen) die met hun schare kinderen leven in een verpauperde buitenwijk van Auckland, Nieuw-Zeeland. Hun huwelijk is op het eerste gezicht liefdevol maar Jake blijkt een licht ontvlambare geweldenaar onder invloed van alcohol. De vele facetten van de film (huiselijk geweld, armoede, etniciteit) worden bijzonder sterk neergezet door de sterke cast, vooral door Morrison. Ondertussen diept Tamahori de cultuurkloof tussen Maori-tradities en de westerse waarden uit. Schokkend en ontroerend, prachtig in beeld gebracht en bekroond met vele festivalprijzen.
Nieuw-Zeeland 1994.