Dalaviste Appartementen, Stöten

Vanaf € 0

Sinds: Eergisteren
Gezien: 2 keer
Website
BBI Travel
Eelde
Telefoonnummer tonen
Bekijk alle 1.636 advertenties
Eergisteren gezien op Marktnet
Nederland
Deze prachtige en nieuwe ski-in ski-out appartementen van Dalaviste in Stöten, liggen in Skitorget aan de rand van het gemoedelijke skigebied Stöten. De modern ingerichte appartementen hebben uitzicht op de pistes en zijn ideaal voor gezinnen, meerdere stellen of kleine groepen. Zodra je de deur uitstapt sta je zo op de piste en de liften bij Skitorget. Vanaf hier kan je naar boven en via andere pistes uitkomen bij Stötentorget of Soltorget, waar ook de skilessen starten.

Mocht je na een actieve dag op de berg liever een volledig verzorgde maaltijd willen nuttigen, is het restaurant van Mountain Lodge een aanrader. Het is ook mogelijk om halfpension bij te boeken. In de bar van Mountain Lodge Stöten worden regelmatig gezellige après-ski feestjes met live muziek georganiseerd. En wil je na al die leuke activiteiten nog even ontspannen? Alle appartementen zijn voorzien van een sauna! Ook kan je bij het hoofdgebouw van Mountain Lodge, tegen bijbetaling, terecht in de spa-afdeling met een ruime sauna of het 39 graden warme buitenbad met uitzicht op de bergen. Wat wil je nog meer? In het kortVan 20 december 2025 tot 14 maart 2026 iedere zaterdag vanaf Schiphol en Groningen Airport Eelde rechtstreeks naar Scandinavian Mountains AirportGratis parkeren bij vertrek vanaf Groningen Airport EeldeRuimbagage is bij te boeken (kosten €35-36 per koffer).Per bijgeboekte koffer mag je gratis een ski set (ski’s, stokken en skischoenen, max. 15kg) bij boeken.Op 25 transferminuten vanaf Scandinavian Mountains Airport. Transfer inbegrepen. Over de appartementen van Dalaviste, StötenDe moderne appartementen hebben een Scandinavische inrichting. Je vindt hier alles wat je nodig hebt voor een fijne wintervakantie in Zweden. Kleine typeZes-persoons appartement (59m2)Ski-in/ski-outDrie slaapkamers; één tweepersoonsbed en twee met een stapelbed.ToiletBadkamer met douche, toilet en saunaWoonkamer met televisie, hoekbank, fauteuil en eethoekKeuken met elektrisch fornuis, vaatwasser, oven, magnetron, koffiemachine, koelkast en een vriezer.Grote typeAcht-persoons appartement (68m2)Ski-in/ski-outDrie slaapkamers; één tweepersoonsbed, één kamer met twee stapelbedden en één kamer met een stapelbedTwee badkamers met douche en toilet waarvan één met sauna. Woonkamer met televisie, hoekbank, fauteuil, houtkachel en eethoekKeuken met elektrisch fornuis, vaatwasser, oven, magnetron, koffiemachine, koelkast en een vriezer.Excursiemogelijkheden
Maak de vakantie helemaal compleet met een avontuurlijke huskytocht, sneeuwscootersafari of een sneeuwschoenwandeling! Je kunt kiezen uit een safari van verschillende duur.LiggingDe appartementen van Dalaviste liggen in aan de rand van Stöten, één van de meest geliefde skigebieden van Zweden. Het centrale plein Stötentorget ligt op ongeveer 1000 meter lopen van Dalaviste. Hier vind je faciliteiten zoals de supermarkt Tempo, derestaurants, skischool en skihuur, zwembad en bowling.Meer lezen over wintersport in Stöten, lees dan deze blog.

Meer informatie:
https://www.bbi-travel.nl/page/fm_reisedisplay

Advertentienummer: 96148969