LEI MT12-Y120100-A1 AC Power Supply Charger Adapter
Sinds: 3 maanden+
Gezien: 136 keer
Sander Pieterse
Almelo
Telefoonnummer tonen
Lang niet gezien op Marktnet
Nederland
LEI MT12-Y120100-A1 AC ADAPTER 12VDC 1A WALLMOUNT DIRECT PLUG IN POWER
SUPPLY
CONDITION: USED - WORKING
CONTENT: ONE ADAPTER ONLY
  • MANUFACTURER: Leader Electronics Inc
  • MODEL NO.: MT12-Y120100-A1
  • PART NO.: 332-10066-01
  • INPUT Voltage: 120VAC 60Hz 0.3A
  • OUTPUT Voltage: DC 12V 1A
  • CONNECTOR TYPE: ROUND BARREL
  • CONNECTOR SIZE: 2.5 x 5.5 x 9.7mm