
Algemene informatie
Merk: Italjet
Model: Dragster 300 Malossi (A2)
Type: - 2026 - Gloednieuw - BTW Moter
Segment: Motorscooter
Bouwjaar: mei 2026
Kleur: Malossi (wit metallic)
Technische informatie
Vermogen: 17 kW (23 PK)
Aantal cilinders: 1
Cilinderinhoud: 278 cc
Transmissie: Automaat
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 140 km/u
Ledig gewicht: 128 kg
GVW: 128 kg
Interieur
Aantal zitplaatsen: 2
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,5 l/100km (1 op 28,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
BTW/marge: BTW verrekenbaar voor ondernemers
Productveiligheid
Fabrikant: International Mobility Group BV Werner von Siemensstraat 28 2712 PP Zoetermeer, NL [email protected]
Zo goed als nieuwe, exclusieve en direct rijklare Italjet Dragster 300 Malossi met 0 km op de teller. Deze unieke hyper scooter combineert Italiaans design met sportieve prestaties, moderne techniek en hoogwaardige afwerking.
Met zijn krachtige 300cc eencilinder, lage gewicht en agressieve rijgedrag biedt de Dragster 300 Malossi een unieke rijervaring: snel, direct, wendbaar en gebouwd voor maximaal rijplezier. Perfect voor sportief straatgebruik en liefhebbers die echt iets bijzonders zoeken.
Deze Malossi-uitvoering is extra exclusief uitgevoerd met:
* Malossi race styling
* Brembo remsysteem met ABS
* Sportief trellisframe
* Unieke I.S.S. wielophanging
* Full LED-verlichting
* Digitaal TFT/LCD dashboard
* Premium afwerking
* Speciale Malossi uitvoering
Te bezichtigen bij Falcon MotoStore. Als officieel Italjet dealer beschikken wij over een ruime showroom met twee verdiepingen, waar je naast deze Dragster ook een breed aanbod aan motoren, scooters en motorkleding kunt bekijken.
Met slechts 0 km op de teller verkeert deze Italjet uiteraard in absolute nieuwstaat. Een unieke kans op een exclusieve en opvallende Italjet Dragster 300 Malossi die direct klaarstaat voor zijn eerste eigenaar.
Meer informatie:
http://www.falconmotorkleding.nl