
Segment: Naked bike
Bouwjaar: sep. 2024
Modeljaar: 2024
Tellerstand: 2.281 km
Kleur: RD1 Candy Persi
EU verantwoordelijke: Kawasaki Europe N.V. JACOBUS SPIJKERDREEF 1-3 2132 PZ Hoofddorp, NL 023-5670500 [email protected]
Kawasaki Z500 SE – Occasion 2024 – 1e eigenaar – 35 kW / A2 – Garantie tot september 2028
Kawasaki Z500 SE occasion uit 2024, afkomstig van de eerste eigenaar en door Motorstore Uithoorn nieuw geleverd en onderhouden. Deze Z500 SE wordt geleverd met resterende fabrieksgarantie tot september 2028, wat extra zekerheid biedt.
Uitgevoerd in de 35 kW-versie en daarmee geschikt voor het A2-rijbewijs. Voorzien van ABS en een modern TFT-kleurendisplay met Bluetooth-connectiviteit, zodat je eenvoudig je smartphone koppelt voor meldingen en ritinformatie. Het lichte, wendbare chassis in combinatie met het soepele parallel-twin motorblok maakt deze Z500 SE toegankelijk én leuk om te rijden.
Zoals al onze motoren is ook deze Kawasaki zorgvuldig gecontroleerd en wordt hij geleverd met een volle tank, een professionele poetsbeurt en 10 dagen gratis all-risk verzekering (niet van toepassing op scooters).
Motorstore Uithoorn, officieel dealer van Yamaha, Kawasaki, Suzuki en CFMOTO, is hét adres voor motorrijders uit Amstelveen, Aalsmeer, Hoofddorp, Mijdrecht, Nieuw-Vennep en Amsterdam.
Kom langs voor een proefrit – de koffie staat klaar!
Meer informatie:
https://bikenet.nl/occasion/KAWASAKI-Z 500 SE/00028424135/