Transmissie: Handgeschakeld
Bouwjaar: 1975
Tellerstand: 10.250 km
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Kenteken: XE-12-33
Fabrikant: Gallery Aaldering Arnhemsestraat 47 6971AP BRUMMEN, NL 0575564055 http://www.gallery-aaldering.com [email protected]
De Kawasaki 750 Mach IV, beter bekend als de H2, groeide uit tot één van de meest spraakmakende motoren van de jaren zeventig. Met zijn 750 cc luchtgekoelde driecilinder tweetaktmotor leverde deze machine prestaties die destijds nauwelijks te evenaren waren.
Acceleratiecijfers rond de 12 seconden op de kwart mijl maakten duidelijk dat dit geen alledaagse motorfiets was. De Mach IV stond bekend om zijn rauwe vermogen en directe karakter, eigenschappen die het model zijn reputatie bezorgden.
Tegelijkertijd ontwikkelde Kawasaki het model door, waarbij rijgedrag en stabiliteit werden verbeterd ten opzichte van eerdere uitvoeringen. Dit maakte de latere productiejaren, waaronder 1975, bijzonder interessant voor liefhebbers.
Het hier aangeboden exemplaar is professioneel gerestaureerd en verkeert in een zeer verzorgde staat. De motor loopt en functioneert goed en is voorzien van Nederlands kenteken.
Een krachtige en karaktervolle klassieker die Kawasaki’s reputatie als bouwer van compromisloze motoren definitief vestigde.
Heeft u interesse? Neem vandaag nog contact op met Gallery Aaldering en ontdek deze motorfiets zelf. Wij exporteren onze voertuigen wereldwijd, vraag naar de mogelijkheden.
Meer informatie:
http://www.gallery-aaldering.com