Honda X-ADV 750 | Mistlampen | Navigatie | Valbeugels

€ 12.995

Sinds: Deze maand
Gezien: 5 keer
AutoMotion
Amstelveen
Telefoonnummer tonen
Bekijk alle 28 advertenties
Gisteren gezien op Marktnet
Nederland
Honda X-ADV 750 | Mistlampen | Navigatie | Valbeugels

Algemene informatie
Segment: Motorscooter
Bouwjaar: mrt. 2022
Tellerstand: 22.355 km
Kleur: Grijs
Kenteken: 95-MZ-ZK

Technische informatie
Vermogen: 43 kW (58 PK)
Koppel: 69 Nm
Aantal cilinders: 2
Cilinderinhoud: 745 cc
Transmissie: Automaat
Tankinhoud: 13 liter

Maten en gewichten
Ledig gewicht: 229 kg
Afmetingen (LxB): 222 x 94 cm
Wielbasis: 159 cm

Interieur
Bekleding: Stof
Aantal zitplaatsen: 2

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,6 l/100km (1 op 27,8)

Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)

Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)

Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard wettelijke confirmiteit: De standaard wettelijke conformiteit. Dit betekent dat een auto moet voldoen aan wat u er in alle redelijkheid van mag verwachten. Met andere woorden: het voertuig moet de eigenschappen bezitten die nodig zijn voor normaal gebruik, en mag geen gebreken vertonen die u niet hoefde te verwachten.

Overige informatie
Motor: 4-takt
Storingsmelding: Nee


Exterieur
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • LED koplampen

Infotainment
  • spraakbediening
  • telefoonintegratie

Interieur & Comfort
  • keyless start
  • windscherm

Veiligheid
  • achteropkomend verkeer waarschuwing
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti doorSlip Regeling

Overig
  • Extra Smoked Windscherm
  • Instructieboekjes aanwezig
  • Mistlampen
  • Onderhoudsboekje (digitaal)
  • Rugsteun
  • Valbeugels
  • Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar

Wensen of aanpassingen aan de auto? Bespreekbaar in overleg! Denk aan een andere diffuser, andere velgen, ontchromen, custom stuurwiel, etc.

Inruil is mogelijk


Alle aankoopkeuringen zijn toegestaan

Wij werken uitsluitend op afspraak, ook in de avonduren en in het weekend is een bezichtiging mogelijk.

Wilt u uw auto inruilen? Ga dan naar onze website en klik op inkoop/ inruil. Vul daar het formulier in en uw aanvraag wordt z.s.m. opgepakt door één van onze medewerkers.

Lease/Financiering

Bij Automotion bieden we flexibele lease- en financieringsoplossingen aan, afgestemd op uw wensen:

  • Private Lease: Zorgeloos rijden voor een vast maandbedrag, inclusief onderhoud, verzekering en wegenbelasting.

  • Financial Lease: U wordt economisch eigenaar van de auto en profiteert van fiscale voordelen zoals investeringsaftrek.

  • Operational Lease: Volledige ontzorging; wij regelen onderhoud, verzekering en reparaties, terwijl u betaalt voor het gebruik.
    Dankzij samenwerkingen met erkende leasepartners garanderen wij betrouwbare en op maat gemaakte oplossingen. Heeft u specifieke wensen voor de aflevering van uw nieuwe auto? Wij denken graag met u mee. Neem contact op met onze adviseurs en ontdek de mogelijkheden!

Disclaimer
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Desondanks kunnen fouten in de vermelde opties, specificaties en prijzen niet volledig worden uitgesloten. Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor eventuele...

Meer informatie:
http://www.automotiondepolder.nl

Advertentienummer: 96109481