Ik heb een leuke baan, woning in Noord Brabant, leuk huis, twee leuke kids maar ik mis geborgenheid, gezelligheid en intieme momenten met een leuke man. Ik ben geen bar type ook al vind je mij als ik uit ga op de dansvloer, ik kan niet stil staan. Ik hou van uitslapen of leuke dingen doen, het bos in met de kids, gewoon lekker genieten. Hoop dat jij je daar een beetje in kan vinden en met ons mee zou willen doen.
Op onderstaande site heb ik een eigen profiel gemaakt. Daar kun je onder andere meer foto's van mij zien maar ook enkele filmpjes.
Wat nog belangrijker is, je kunt er meteen met me in contact komen en het allerfijnste is dat dit gratis is.
Ik zou het leuk vinden als we in contact komen want als jij inmiddels al hier bent met lezen betekent dat dat je toch wel erg veel interesse in me hebt.
En mocht het niet klikken als we contact hebben dan nemen we gewoon als goede vrienden die beiden op zoek zijn afscheid.
Zie ik je vandaag?
Groetjes,
Anne
Meer informatie:
https://www.swirvy-date.nl