Aixam Brommobiel E Coupé GTi WEBASTO VERWARMING

€ 16.945

Sinds: Deze maand
Gezien: 21 keer
Autobedrijf Ton Wilbrink
Apeldoorn
Telefoonnummer tonen
Bekijk alle 31 advertenties
Deze maand gezien op Marktnet
Nederland
Aixam Brommobiel E Coupé GTi WEBASTO VERWARMING

Algemene informatie
Merk: Aixam
Model: Brommobiel
Type: E Coupé GTi WEBASTO VERWARMING
Carrosserievorm: Hatchback
Bouwjaar: mrt. 2024
Tellerstand: 1.578 km
Kleur: Grijs metallic
Kenteken: FVT-26-G

Technische informatie
Brandstofsoort: Elektrisch
Transmissie: Handgeschakeld
Topsnelheid: 45 km/u
Ledig gewicht: 368 kg
Wielbasis: 200 cm

Interieur
Interieur: Zwart, Leder

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)


Comfort & Interieur
  • Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • Boordcomputer
  • DAB-ontvanger
  • Elektrische ramen voor
  • Kunstlederen bekleding
  • Multimedia-voorbereiding
  • Radio
  • Volledig digitaal instrumentenpaneel

Exterieur
  • "Lichtmetalen velgen 16"""
  • Achterruitwisser
  • Achterspoiler
  • Achteruitrijcamera
  • Buitentemperatuurmeter
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • Metallic lak

Veiligheid
  • Extra getint glas
  • Parkeersensor achter

Overig
  • 1e eigenaar
  • incl boekjes
  • onderhoudsboekjes aanwezig
  • zeer nette auto

Geen wegenbelasting vereist voor deze Aixam Brommobiel. Autorijbewijs ook niet. Een minicar met de allure van een kleine middenklasser! Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas en LED-achterlichten.

Rij- en route-info wordt perfect in beeld gebracht door het digitale dashboard. Alles vrij achter? De achteruitrijcamera laat het meteen zien. De ingebouwde DAB-radio biedt eindeloos veel storingsvrije zenders en een uitstekende geluidskwaliteit via het audiosysteem. Ook buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer zijn aan boord.

Om deze Aixam echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Deze Aixam Brommobiel komt uit 2024. Deze brommobiel staat op kenteken, is voorzien van een elektriciteit-motor .

Dit voertuig heeft een continu (elektrisch) vermogen van 6 kW (8 PK).

De brommobiel heeft een topsnelheid van 45 km per uur.**Aixam Brommobiel e Coupé GTi | Luxe uitvoering met topopties | 16” LM velgen | DAB+ | Achteruitrijcamera**

Zoek je een stijlvolle en moderne brommobiel, dan is deze Aixam e Coupé GTi uit 2024 dé perfecte keuze voor jou! Met zijn opvallende design, voorzien van sportieve zwarte glanzende exterieurdetails en een imposante achterspoiler, is deze brommobiel een echte blikvanger. Het compacte formaat en de automatische transmissie maken deze vierwieler ideaal voor stadsritten of korte afstanden.

In de cabine, geschikt voor twee personen, geniet je van een premium experience dankzij de strakke afwerking van het interieur, kunstlederen bekleding en een volledig digitaal instrumentenpaneel. Het multimedia scherm met Bluetooth, Carplay en Android Auto biedt maximale verbondenheid, waar je ook naartoe rijdt. Muziek streamen of radio luisteren? Het DAB-systeem zorgt voor haarscherp geluid. Voor extra gemak beschik je over centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en elektrische ramen.

Parkeren doe je moeiteloos dankzij de parkeersensoren achter...

Meer informatie:
https://wilbrink-apeldoorn-aixam.nl/onze-occasions?AdFrameSource=https://svl.autodealers.nl/3613625/108040443/

Advertentienummer: 96260540