HYDRARAM HTG-210RT (bj 2026)
Sinds: 3 maanden+
Gezien: 59 keer
Hydraram BV
Surhuisterveen
Telefoonnummer tonen
Bekijk alle 336 advertenties
Lang niet gezien op Marktnet
Nederland
Hydraram HTG-210RT
Meer informatie
Merk: Hydraram
Model: HTG-210RT
Inrichting: Sorteergrijper
Bouwjaar: 2026
Constructiejaar: 2026
Aanbouwdeel geschikt voor: Bouwmachines
Graafmachine klasse: 20 - 30 t.
Gewicht: 1720 kg.
Werkdruk graafmachine: 350 bar
Oliedebiet: 170 l/min
Werkdruk rotatie: 190 - 210 bar
Oliedebiet rotatie: 35 l/min
Schaalbreedte brede schaal: 1230 mm
Schaalbreedte smalle schaal: 840 mm
Spreid geopend: 2250 mm
Hoogte: 1550 mm
Sluitkracht: 68 kN.
Diameter: 200 mm