La Harpe - Cours de Littérature - 1827

Bieden

Prijs:
Bieden
Hoogste bod:
Nog niet geboden
Sinds:
3 maanden+
Gezien:
7 keer
Adverteerder:
Catawiki
Activiteit:
13 jaar actief op Marktnet
Bieden
DE HARP: Literatuurcursus. Parijs, Baudouin Frères, 1827. 18/18 (compleet in 18 delen).
Tussen de 250pp. en 400pp./deel, 22x14cm,
T1 tot T4: Poëzie, oude filosofen, gemengde geschiedenis en literatuur. [XLIV], 344pp. In frontispice getekend en gegraveerd portret van de auteur, door Ambroise Tardieu (onder serpente).
T5 tot T8: Eeuw van Lodewijk XIV.
T9 tot T18: 18e eeuw. Poëzie, oude filosofen, geschiedenis en literatuur gemengd.
22x14cm, 9kg
Band (uitgever) halfleer, rug met 4 guilloché verhoogde banden, koudgestempelde roosjes in de vakken, titel- en deelnummeretiket in marokijnleer. Gemarmerde gerechten. Gemarmerde plakjes.
Wrijven en slijtage door gebruik op de ruggen die kwetsbaar zijn en met enkele openingen, sommige gespleten of kwetsbare gewrichten. Slijtage en slijtage door gebruik op de hoeken (stom) en randen. Binnenwerk wat vuil door gebruik en wat foxing, schutbladen met zogenaamde "scaled" patronen. Grote opgeplakte sticker met wapenschilden en droogstempel op de titelpagina's van alle delen van hetzelfde wapen (zie detailfoto).
Ondanks de gerapporteerde bindfouten zijn de werken degelijk en zijn de banden decoratief gebleven.

Meer informatie:
http://www.catawiki.nl

Advertentienummer: 58717285