Algemene informatie
Merk: Volvo
Model: FH 420
Type: FH420 & Stokota Tanktrailer 38900lt
Opbouw: Gevaarlijke stoffen
Bouwjaar: nov. 2015
Constructiejaar: 2015
Tellerstand: 573.613 km
Kleur: Zilver
Cabine: slaap
Technische informatie
Vermogen: 309 kW (420 PK)
Aantal cilinders: 6
Motorinhoud: 12.777 cc
Aandrijving
AdBlue-systeem: Ja
Transmissie
Transmissie: Automaat
Asconfiguratie
Asconfiguratie: 4x2
Vooras: Bandenmaat: 385/65/22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Vering: bladvering
Achteras: Bandenmaat: 315/80/22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 13000 kg; Vering: luchtvering
Maten
Wielbasis: 380 cm
Gewichten
Ledig gewicht: 7.493 kg
Laadvermogen: 19.000 kg
GVW: 26.493 kg
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Algemene staat: goed
Technische staat: goed
Optische staat: zeer goed
Stokota tanktrailer OPL38-3
389000Lt
5 Compartimenten
Bouwjaar 02/06/2008
Chassisnr:YA9SR380308191427
Stokota tank trailer OPL38-3
389,000 L
5 compartments
Year of manufacture: 02/06/2008
Chassis No.: YA9SR380308191427
Stokota-Tankauflieger OPL38-3
389.000 l
5 Kammern
Baujahr: 02.06.2008
Fahrgestellnummer: YA9SR380308191427
Cisterna rodante Stokota OPL38-3
389 000 litros
5 compartimentos
Año de fabricación: 02/06/2008
N.º de chasis: YA9SR380308191427
Citerne-semi-remorque Stokota OPL38-3
389 000 litres
5 compartiments
Année de construction : 02/06/2008
N° de châssis : YA9SR380308191427
Meer informatie:
http://www.zegerstrucks.nl