PORSCHE 356 Pre A Cabriolet Knickscheibe
Marge/BTW: Marge
Carrosserievorm: Cabriolet 2 drs
Tellerstand: 16109 Km
Brandstofsoort: Benzine
Bouwmaand/jaar: 11-1953
Transmissie: Handgeschakeld
Kleur: Rood
Motorinhoud: 0 Cc
Vermogen: 0 Kw
Gewicht: Kg
Opties:
Deze Pre-A Cabriolet, die eind 1953 werd geleverd, heeft de kenmerkende Knickscheibe-voorruit. De naam verwijst naar de unieke bocht in het glas (een eendelige voorruit die scherp gebogen is in het midden), die het eerdere ontwerp met gesplitste ramen met zijn tweedelige lay-out opvolgde. In totaal werden er slechts ongeveer 1.300 exemplaren van de Pre-A Cabriolet Knickscheibe geproduceerd.
Het hier aangeboden exemplaar heeft de originele carrosseriepanelen, elk gemarkeerd met de laatste twee cijfers van het chassisnummer. Het is ook uitgerust met de originele versnellingsbak, terwijl de motorruimte een krachtigere 95 pk sterke 356 SC-motor bergt (type 616/16).
Belangrijk is dat het originele carter met bijpassende nummers bij de auto wordt geleverd. De kilometerteller toont momenteel slechts 16.109 km.
024-072
Extra diensten:
Transport: Wij kunnen het transport voor u regelen, zowel open als gesloten.
Export: We bieden volledige exportondersteuning aan, mocht u de auto willen exporteren
Classics-World Erlecom (5 min van Nijmegen)
Adres: Erlecomsedam 84, 6577JE, Erlecom
Telefoon: +31 6 23677651
Rene van der Wal: +31 6 54940942
Gespecialiseerd in Porsches, Jaguars, Mercedes, Austin Healeys
Meer dan 1000m2 showroom met altijd +/- 50 auto's op voorraad!
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 9:00 - 17:00
Zaterdag: 9:00 - 13:00
Graag even van te voren bellen aangezien we twee locaties hebben, bedankt.
Meer informatie:
https://link.autosoft.eu/ac5537/3059975/?utm_source=marktnet&utm_medium=referral&utm_campaign=autocommerce