Saab 900 Coupe 2.0 C Automaat Oldtimer|Orig.NL!|

€ 11.950

Prijs:
€ 11.950
Sinds:
3 maanden+
Gezien:
89 keer
Adverteerder:
FLEVO Mobiel
Plaats:
Dronten
Telefoon:
0321-337296
Activiteit:
9 jaar actief op Marktnet
Saab 900 Coupe 2.0 C Automaat Oldtimer|Orig.NL!|

Meer informatie

Algemene informatie
Merk: Saab
Model: 900
Type: Coupe 2.0 C Automaat Oldtimer|Orig.NL!|
Carrosserievorm: Hatchback (3-drs)
Bouwjaar: feb. 1987
Tellerstand: 164.429 km
Kleur: Grijs metallic
Kenteken: RN-39-FV

Technische informatie
Vermogen: 73 kW (99 PK)
Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 1.985 cc
Brandstofsoort: Benzine
Transmissie: Automaat
Aandrijving: Voorwielaandrijving

Maten
Wielbasis: 252 cm

Gewichten
Ledig gewicht: 1.160 kg
Laadvermogen: 480 kg
GVW: 1.640 kg
Max. trekgewicht: 1.500 kg (ongeremd 500 kg)

Interieur
Bekleding: Velours

Milieu
Emissieklasse: Euro 0

Onderhoud, historie en staat
APK: gekeurd tot dec. 2026
Aantal sleutels: 2

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)


Opties en accessoires

Comfort & Interieur
  • Stuurbekrachtiging

Exterieur
  • Metallic lak

Overig
  • Nationale Auto Pas (NAP)
  • Trekhaak
  • Velours bekleding
  • Warmtewerend glas
  • wis-/was installatie voor koplampen

Bijzonderheden

Met een helder design, groot comfort en eigentijds luxe onderscheidt deze Saab 900 zich overal waar hij komt. De aandrijving van deze Saab wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie.

De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker.

Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.


Bedrijfsinformatie

Momenteel hebben wij een Handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij zeker mogelijk maar tegen handelsprijzen. Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Neemt u dan contact op met ons verkoopteam, zij zijn te bereiken op tel. 0321-337296. U kunt ook een mail sturen naar [email protected]. Wij zijn u graag van dienst!

Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.

Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.

Meer informatie:
https://www.flevomobiel.nl/2943502/111230007/

Advertentienummer: 94131488