Renault - 4 F6 - 1983

Bieden

Prijs:
Bieden
Hoogste bod:
Nog niet geboden
Sinds:
3 maanden+
Gezien:
38 keer
Adverteerder:
Catawiki
Activiteit:
13 jaar actief op Marktnet
Bieden
1983 Renault 4 F6 in redelijke staat.

Goede mechanische staat. Het plaatwerk is in goede staat, zonder zichtbare roest, hoewel het lakwerk kan worden verbeterd, zoals te zien is op de foto's. Er zit een deuk in het linker voorspatbord.

Het interieur is in goede originele staat. Ook de stoelen zouden qua uiterlijk verbeterd kunnen worden, want de voorstoelen vertonen enkele scheuren. Binnenin zijn het dashboard en het stuurwiel in goede staat.

Kort gezegd werkt hij goed. Er is wat olielekkage, waarschijnlijk van een lager (de exacte plek is onbekend). De motor, versnellingsbak en remmen werken allemaal zeer goed.

Er worden twee sets wielen meegeleverd: vijf gloednieuwe 135 mm knobbies en vijf gebruikte 175 mm standaardwielen.

Hij is momenteel geregistreerd en belastingplichtig in Spanje, zonder ITV en zonder verzekering, omdat hij niet wordt gebruikt. Op dit moment gestald in de garage.

Meer informatie:
http://www.catawiki.nl

Advertentienummer: 58719386