Porsche 356 Pre-A 1500 Convertible Knickscheibe by Reutter "Restored condition" In the color scheme

€ 196.500

Nog niet geboden
Sinds: 41 dagen
Gezien: 30 keer
Gallery Aaldering
BRUMMEN
Telefoonnummer tonen
Bekijk alle 368 advertenties
Gisteren actief op Marktnet
Porsche 356 Pre-A 1500 Convertible Knickscheibe by Reutter "Restored condition" In the color scheme "Ivory over Chocolate Brown", Restored and rebuilt - To the original factory "1952" specifications, The single windshield with bend "Knickscheibe" - Standard on the 1500, Did you know that Porsche built only 798 cars in 1952?, Desirable 'bent windshield' Pre-A specification,

Algemene informatie
Merk: Porsche
Model: 356 Pre-A 1500 Convertible Knickscheibe by Reutter "Restored condition"
Carrosserievorm: Cabriolet
Bouwjaar: 1952
Tellerstand: 98.019 mijlen
Kleur: Beige
Kenteken: AM-55-77

Technische informatie
Brandstofsoort: Benzine
Transmissie: Handgeschakeld

Interieur
Interieur: Bruin, Leder

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: geen

Productveiligheid
Fabrikant: Gallery Aaldering Arnhemsestraat 47 6971AP BRUMMEN, NL 0575564055 http://www.gallery-aaldering.com [email protected]

*Deze Porsche 356 is een icoon uit de begintijd van Porsche, volledig gerestaureerd en opgebouwd volgens de originele fabrieksspecificaties*
De kleurstelling alleen al is schitterend. De carrosserie is uitgevoerd in het tijdloze Ivory, perfect gecombineerd met een Chocolate Brown interieur dat warmte, luxe en authenticiteit uitstraalt. Het is die klassieke eenvoud die de vroege 356 zo onderscheidt van alles wat later kwam. Dit is bovendien een zorgvuldig gerestaureerd exemplaar die exact laat zien hoe rijden in 1952 bedoeld was.

Wat deze Pre-A uit 1952 extra bijzonder maakt, is de aanwezigheid van de ‘Knickscheibe’. De karakteristieke, enkelvoudige gebogen voorruit. Vandaag de dag één van de meest gezochte en gewaardeerde kenmerken onder verzamelaars. De elegante knik in het glas, gecombineerd met de pure lijnen van de vroege carrosserievorm, geeft de auto een charme waar menig autoliefhebber voor valt.

1952 was bovendien een uitzonderlijk productiejaar jaar: slechts 798 auto’s verlieten toen de Porsche fabriek. Slechts een fractie daarvan waren cabriolets en nog minder zijn in deze staat en configuratie bewaard gebleven. Deze Reutter gebouwde cabriolet behoort dus tot de meest begeerde Pre-A specificaties.

Deze 356 is volledig gerestaureerd en opnieuw opgebouwd, met oog voor authenticiteit en respect voor de originele techniek. De gebruikte materialen en de details zijn adembenemend mooi en van zeer hoge kwaliteit. Het geheel is teruggebracht naar het niveau waarop hij de fabriek in 1952 verliet. Dit is een Porsche die licht gebouwd is, een pure rijbeleving biedt en het typerende karakter van de luchtgekoelde boxermotor achterin optimaal naar voren laat komen.

Wat deze Porsche 356 daarnaast zo aantrekkelijk maakt, is dat hij niet alleen historisch correct is, maar ook praktisch inzetbaar. De restauratie richtte zich niet enkel op esthetische perfectie, maar ook op technische betrouwbaarheid. Hierdoor voelt de auto direct vertrouwd aan, soepel en klaar voor lange ritten. Of u nu langs kustwegen rijdt, een klassiekerevenement bezoekt of gewoon op zondagochtend wilt genieten van het open rijden-gevoel: deze Pre-A doet het allemaal met gemak.

De Pre-A 1500 is verfijnd, elegant en sportief op precies die klassieke manier die Porsche zo groot heeft gemaakt. Bent u klaar om een van de meest authentieke vroege Porsche-ervaringen te bezitten? Neem gerust contact met ons op. Deze Pre-A Convertible Knickscheibe is klaar voor een nieuwe liefhebber en bedoeld voor iemand die de geschiedenis, de zeldzaamheid en de schoonheid van dit icoon weet te waarderen. Wij exporteren onze...

Meer informatie:
http://www.gallery-aaldering.com

Advertentienummer: 95665486