Opel Kadett 1.6 GL "36.000 kilometers" Trade-in car PRICE REDUCTION! From the second family - Fully

€ 7.250

Prijs:
€ 7.250
Hoogste bod:
Nog niet geboden
Sinds:
5 dagen
Gezien:
9 keer
Adverteerder:
Gallery Aaldering
Plaats:
BRUMMEN
Telefoon:
0575564055
Activiteit:
14 jaar actief op Marktnet
Opel Kadett 1.6 GL "36.000 kilometers" Trade-in car PRICE REDUCTION! From the second family - Fully documented with invoices and booklets, Verifiable 36.000 kilometers - registered with documents, The state of condition makes the car one of a kind, "Opel Kadett - Car of the Year 1985", Cherished as family legacy and preventively maintained in recent years, Under the hood covered in ML preservation

Algemene informatie
Merk: Opel
Model: Kadett 1.6 GL "36.000 kilometers" Trade-in car PRICE REDUCTION!
Carrosserievorm: Hatchback (3-drs)
Bouwjaar: 1988
Tellerstand: 36.323 km
Kleur: Grijs
Kenteken: TP-36-YB

Technische informatie
Brandstofsoort: Benzine
Transmissie: Handgeschakeld

Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: geen

Productveiligheid
Fabrikant: Gallery Aaldering Arnhemsestraat 47 6971AP BRUMMEN, NL 0575564055 http://www.gallery-aaldering.com [email protected]

*Price reduction!! van €11.500,- nu €7250,-*

Deze auto maakt deel uit van de tijdelijke Price Reduction campagne van Gallery Aaldering.


Gedurende een beperkte periode bieden wij een geselecteerde collectie van onze meest bijzondere klassiekers en verzamelauto’s aan tegen speciale prijzen. Elk voertuig is individueel gekozen op basis van authenticiteit, historie en karakter en biedt.
Deze campagne biedt liefhebbers en verzamelaars een unieke kans om hun volgende automobiel te bezitten tegen een uitzonderlijke prijs mét behoud van de kwaliteit en passie waar Gallery Aaldering sinds 1975 om bekendstaat.

Wacht niet te lang! Deze aanbieding is slechts één maand geldig en eindigt op 15 december.


Neem nu contact op met ons team en ontdek hoe deze (klassieke) auto van u kan worden.

Trade-in car.

*Opel Kadett 1.6 GL met slechts 36.000 kilometers*
De Opel Kadett 1.6 GL uit 1988. Kijk er eens goed naar. Dit is niet een Kadett die u iedere dag ziet. Afkomstig van de tweede familie, volledig gedocumenteerd met facturen en boekjes, en met slechts 36.000 verifieerbare kilometers. Jawel: zesendertigduizend. Een auto zó origineel dat u zich afvraagt of hij ooit regen heeft gezien.

De staat van dit exemplaar is werkelijk uitzonderlijk. De lak, het interieur, het motorcompartiment, het geheel ziet er schitterend uit. Onder de motorkap ziet u dat zelfs preventieve ML-conservering is toegepast om hem te beschermen tegen roest. Het resultaat? Een Kadett die vandaag nog net zo fris oogt als toen hij de showroom in 1988 verliet.

*Car of the Year 1985*
De Opel Kadett E werd in 1984 gepresenteerd als zesde generatie van de legendarische Kadett-reeks, en werd al snel bekroond tot European Car of the Year 1985. En dat was geen toeval. Ontworpen door Gordon M. Brown, was de Kadett E een toonbeeld van efficiëntie en moderne aerodynamica met zijn kenmerkende druppelvorm en lage luchtweerstandscoëfficiënt van 0,32, destijds één van de beste cijfers in zijn klasse.

De Kadett was in alles een kind van de jaren tachtig: praktisch, zuinig, maar met een vleugje flair. De 1.6 GL was de comfortabele, goed uitgeruste versie, de auto van de jonge professional of de trotse familie die vooruit wilde. En wat reed hij lekker: het 1.6 liter viercilinderblok liep soepel, de versnellingsbak schakelde boterzacht en het onderstel bood precies die balans tussen comfort en stabiliteit waar Opel destijds om geroemd werd.

*Een auto als familie-erfstuk*
Dit specifieke exemplaar is gekoesterd als een...

Meer informatie:
http://www.gallery-aaldering.com

Advertentienummer: 95694146