Algemene informatie
Carrosserievorm: Coupé
Bouwjaar: jan. 2009
Tellerstand: 74.365 km
Kleur: Zwart
Kenteken: HLS-02-F
Technische informatie
Vermogen: 372 kW (506 PK)
Aantal cilinders: 8
Motorinhoud: 5.408 cc
Brandstofsoort: Benzine
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Gewichten
Ledig gewicht: 1.500 kg
Laadvermogen: 632 kg
GVW: 2.132 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Leder
Aantal zitplaatsen: 4
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
APK: gekeurd tot mrt. 2027
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Uitzonderlijk fraaie 2009 Ford Mustang Shelby GT500 5.4L V8 Supercharged (74.000 km NAP). Nieuw geleverd in 2009 in België en door ons overgenomen van 2e Belgische eigenaar. Liefhebbers auto! Clean Carfax!
Deze Shelby is door ons privé gereden en vertroeteld en mag plaats maken voor haar opvolger. Ze is door ons altijd met de hand gewassen en 's-winters overwinterd In een verwarmde stalling.
Recent is er nog groot onderhoud uitgevoerd waaronder nieuwe motorolie en filter, bougies, remvloeistof, brandstoffilter en draagarmen en bumpstops achter.
Daarnaast zijn de remschijven en blokken rondom recent geüpgrade door een gegroefde en geperforeerde versie twv € 1800,-.
Ook de Cold Air intake is vernieuwd twv € 325,-.
En als klap op de vuurpijl staat de auto op een nieuwe set 20 inch Shelby Venice Forged wielen twv € 5800,-.
Momenteel stijgen de prijzen van deze collectors items alleen maar dus zeker een goede investering!
Zolang ze niet verkocht is wordt er door ons nog volop van genoten dus bezichtiging enkel op afspraak.
Meer informatie:
https://www.3dautomotive.nl