
Algemene informatie
Carrosserievorm: Cabriolet
Bouwjaar: jan. 2025
Modelreeks: jan. 2020 - 2026
Tellerstand: 7.924 km
Kleur: Blu Montreal (blauw metallic)
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 735 kW (999 PK)
Vermogen elektromotor(en): 161 kW (219 PK)
Vermogen brandstofmotor: 574 kW (780 PK)
Koppel: 800 Nm
Aantal cilinders: 8
Motorinhoud: 3.990 cc
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Transmissie: 8 versnellingen, Automaat
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 2,5 s
Topsnelheid: 340 km/u
Ledig gewicht: 1.670 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Bruin, Leder
Aantal zitplaatsen: 2
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Energielabel: E
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
APK: Nieuwe APK bij aflevering
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
BTW/marge: BTW verrekenbaar voor ondernemers
Motorrijtuigenbelasting: geen
Productveiligheid
Fabrikant: Bernards Exclusives B.V. Pompmolenlaan 41d 3447GK WOERDEN, NL 0348752499 http://www.bernardsexclusives.nl [email protected]
Ferrari SF90 Spider
De Ferrari SF90 Spider is de eerste plug-in hybride (PHEV) Ferrari spider en de eerste Ferrari die de prestaties van de LaFerrari overtreft, met een 4.0 biturbo-V8 van 780 pk die samenwerkt met drie elektromotoren van 220 pk. In totaal staat er dus zo’n 1.000 pk tot je beschikking die naar alle vier de wielen worden gestuurd, afhankelijk van de omstandigheden. Zo kan de SF90 volledig elektrisch rijden (zo’n 25 km lang) op enkel de vooras en met een topsnelheid van 135 km/u. De V8 heeft boxer-achtige afmetingen dankzij de turbo’s die naar de flanken zijn verhuist, waarmee hij heel laag kan worden ingebouwd. Daarnaast is de motor nog eens 25 kilo lichter. Door de grotere turbo’s in de SF90 Stradale dan gebruikt voor bijvoorbeeld de F8 Tributo heeft hij qua geluid best wat weg van de F40!
De versnellingsbak wisselt in slechts 200 milliseconden tot aan de 8e versnelling! Een achteruit ontbreekt, die taak wordt overgenomen door de elektromotoren op de voorwielen. Wat het voordeel daarvan is? Tien kilo.
Maar ook al het aerodynamische werk maakt indruk, een werk dat werd uitgevoerd zonder dat je de effecten duidelijk kan zien langs de buitenkant. Geen giga-achterspoiler die uitklapt zoals bij de concurrenten, geen grote splitters die de lijnen van de neus verpesten. Alles is netjes en verzorgd! En dat maakt de SF90 in een elegante verschijning die toch binnen 6,7sec de 200kmh aantikt! Ja je leest het goed!
Over onze SF90 Spider:
Deze Ferrari SF90 Spider werd nieuw geleverd in Nederland en is sinds nieuw afkomstig van de eerste eigenaar. De auto is volledig schadevrij, staat nog volledig in zijn originele lak en is van voor tot achter voorzien van transparante PPF, waardoor de carrosserie optimaal beschermd is gebleven.
De uitvoering is bijzonder fraai en onderscheidend. Het exterieur is afgewerkt in de speciale Extra Range-kleur ‘Blu Montreal’, gecombineerd met matgouden 20-inch gesmede wielen en glanzend zwarte remklauwen. Handgespoten Scuderia Ferrari-schilden, zwarte uitlaatsierstukken en de vele zichtbare carbonfiber details zorgen voor een sportieve maar tegelijkertijd zeer stijlvolle uitstraling.
Ook qua carbonfiber is deze SF90 Spider bijzonder uitgebreid samengesteld....
Meer informatie:
http://www.bernardsexclusives.nl