
Algemene informatie
Carrosserievorm: Hatchback (5-drs)
Bouwjaar: jun. 2012
Modeljaar: 2012
Tellerstand: 74.392 km
Kleur: Grijs
Kenteken: NL-784-X
Technische informatie
Vermogen: 50 kW (68 PK)
Koppel: 93 Nm
Aantal cilinders: 3
Motorinhoud: 998 cc
Brandstofsoort: Benzine
Tankinhoud: 35 liter
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 13,7 s
Topsnelheid: 157 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 344 x 163 x 147 cm
Wielbasis: 234 cm
Gewichten
Ledig gewicht: 805 kg
Laadvermogen: 385 kg
GVW: 1.190 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Aantal zitplaatsen: 4
Milieu
CO₂-uitstoot: 99 g/km
Energielabel: A
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
APK: gekeurd tot aug. 2027
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Gert van den Berg Groeneweg 25 3851KA ERMELO, NL 0341562370 http://www.autobedrijfgertvandenberg.nl [email protected]
Alle technologie in de Citroën C1 is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit mooie exemplaar uit 2012 heeft 74392 kilometer op de teller staan. De motor is zuinig maar pittig, en maakt een vlotte rijstijl mogelijk. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 14 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. De uitrusting van deze Citroën is met centrale portiervergrendeling en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Citroën C1 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Als elke meter en elke seconde telt, wilt u dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist bent u daar zeker van.
Even bellen voor een afspraak en u kunt deze auto van top tot teen zelf bekijken.
Bij Autobedrijf Gert van den Berg bent u met uw auto aan het juiste adres. Met ruim 35 jaar ervaring...
Meer informatie:
http://www.autobedrijfgertvandenberg.nl