Algemene informatie
Merk: Opel
Model: Movano
Type: 2.2D 140 L2H2 Edition | Airco | Navi | Cruise | Imperiaal | Trekhaak | 3 zitplaatsen |
Carrosserievorm: Bestelauto
Bouwjaar: jul. 2022
Tellerstand: 73.972 km
Kleur: Wit
Technische informatie
Vermogen: 103 kW (140 PK)
Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 2.179 cc
Brandstofsoort: Diesel
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Gewichten
Ledig gewicht: 1.930 kg
Laadvermogen: 1.570 kg
GVW: 3.500 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Aantal zitplaatsen: 3
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
APK: gekeurd tot apr. 2028
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW
BTW/marge: BTW verrekenbaar voor ondernemers
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Let op: onze auto’s zijn uitsluitend op afspraak te bezichtigen. Bel ons om een afspraak te maken.
Opel Movano 2.2 L2H2 140pk – 07-2022 – 73.972 km
Een goede bedrijfswagen moet vooral doen waarvoor hij gekocht wordt: ruimte bieden, praktisch zijn en prettig werken.
Deze Opel Movano 2.2 L2H2 met 140 pk is van juli 2022 en heeft slechts 73.972 kilometer gereden. Dankzij de L2H2-uitvoering biedt hij volop laadruimte, terwijl de 140 pk sterke dieselmotor prima past bij dagelijks bedrijfsmatig gebruik.
Ook de uitrusting is dik in orde. Voorzien van onder andere airconditioning, cruise control, navigatiesysteem, drie zitplaatsen en een imperiaal, aangevuld met diverse andere praktische opties.
Voor ons zit de aantrekkingskracht vooral in het totaalplaatje: een jonge Movano, nette kilometerstand, praktische L2H2-uitvoering en al voorzien van zaken die je als ondernemer daadwerkelijk gebruikt.
Geen ingewikkeld verhaal. Gewoon een ruime en complete bedrijfswagen die klaarstaat om weer aan het werk te gaan.
Gereedschap en materiaal erin, bedrijfsnaam erop en klaar voor de volgende klus!
Welkom bij Oelers Automotive
Mijn naam is Rens Oelers. Sinds 2014 koop en verkoop ik met veel plezier auto's vanuit Echt. Daarbij probeer ik het vooral te doen zoals ik zelf graag een gebruikte auto zou kopen: een goede auto, een eerlijk verhaal en persoonlijk contact.
Ik selecteer onze auto's zelf en...
Meer informatie:
http://oelers-automotive.nl