
Algemene informatie
Merk: Land Rover
Model: Defender
Type: 2.4 TD SW 90 E
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Bouwjaar: jan. 2011
Modelreeks: 1990 - 2016
Tellerstand: 101.406 km
Kleur: Tamar Blue (817)
Kenteken: V-31-HKS
Technische informatie
Vermogen: 90 kW (122 PK)
Koppel: 360 Nm
Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 2.402 cc
Brandstofsoort: Diesel
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Maten
Lengte/hoogte: L1
Breedte: 179 cm
Wielbasis: 236 cm
Gewichten
Ledig gewicht: 1.654 kg
Laadvermogen: 851 kg
GVW: 2.505 kg
Max. trekgewicht: 3.500 kg (ongeremd 750 kg)
Interieur
Interieur: Dark Graphite (034EN), Skai
Aantal zitplaatsen: 2
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 266 g/km
Fijnstofuitstoot: 46 mg/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 10 l/100km (1 op 10,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
APK: gekeurd tot dec. 2026
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 156 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Land Rover Nederland B.V. Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 [email protected]
Uniek, deze Land Rover Defender. Met aandacht en vakmanschap gebouwd. Onder andere uitgerust met originele Land Rover Recaro Sportstoelen met Land Rover logo, herritage grille, spatlappen en logo's. In combinatie met de gegalvaniseerde voorbumper en sierlijsten achter heeft deze Land Rover een echte vintage look. Tevens uitgerust met een Marshall bluetooth geluidsinstallatie. Rijden als een cabrio, maar wordt ook geleverd met een huif zodat de Defender helemaal dichtgemaakt kan worden.
Deze Defender werd in 2011 nieuw geleverd in Duitsland. In 2021 werd de auto door de 2e eigenaar ingeschreven in België. In 2023 kwam de auto naar Nederland. Volledige onderhoudshistorie aanwezig. betreft een technisch goed exemplaar. Carrosserie en interieur in bijzonder goede staat!
Ook voor de zakelijke rijder is deze Defender interessant. betreft een Youngtimer en dus gunstige bijtelling. Dankzij het grijs kenteken ook een gunstig wegenbelasting tarief.