Vogelmient 55 in De Koog voor 6 personen.
Entree in een hal met toegang tot de woonkamer/ keuken, toiletruimte met vrijdragend toilet en fonteintje, berging, beneden-slaapkamer en een trap naar de bovenverdieping. De woonkamer is naar de zijkant uitgebouwd, wat de ruimte erg licht maakt. De openslaande deuren geven toegang tot een groot terras met tuin. De eethoek is gesitueerd nabij de openslaande deuren. De keuken heeft een hoekopstelling en beschikt over een spoelbak, kookplaat, afzuigkap, (combi-) oven, koel en vriescombinatie en vaatwasser.
Op de begane grond is tevens nog een berging, met de opstelling van de CV ketel en een wasmachine en wasdroger. In de gehele woning is mechanische ventilatie.
Op de bovenverdieping zijn twee ruime slaapkamers. En een badkamer, waarin een ligbad, nieuwe inloopdouche, wasbak en sauna. De eerste slaapkamer heeft een deur naar het balkon (circa 4 m2). Alle slaapkamers boven en beneden hebben een royale kastencombinatie. De recentelijk gerenoveerde badkamer is ruim van opzet, met ruime nieuwe inloopdouche, ligbad, sauna, wasbak en vrijdragend toilet. Rondom de woning is een fraaie ruime tuin met aan de voorzijde een ruime oprit met carport en aan de zuidzijde een heerlijk terras met de gehele dag de zon. De tuin is omringd door een heining met poort, zodat uw kleuter of huisdier op het eigen terrein blijft. Parkeergelegenheid is aanwezig . Er is ook een schuurtje aanwezig, voor spullen en fietsen. Het schuurtje kan op slot.
Meer informatie:
https://www.texel.net/nl/accommodatie/vogelmient-3183