Segment: Sport/tour
Transmissie: Handgeschakeld
Bouwjaar: 1975
Tellerstand: 100 km
Kleur: Paars
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Kenteken: MR-30-TN
Fabrikant: Gallery Aaldering Arnhemsestraat 47 6971AP BRUMMEN, NL 0575564055 http://www.gallery-aaldering.com [email protected]
Na het succes van de Honda CB750 kwam Kawasaki in 1972 met een antwoord dat de lat opnieuw hoger legde: de Z1, later doorontwikkeld tot de Z 900. Waar de concurrentie al indruk maakte, wist Kawasaki dit te overtreffen met meer vermogen, een dubbele bovenliggende nokkenas en een indrukwekkende topsnelheid.
De Z 900 werd al snel bekend als “King of the Road”. Niet zonder reden. De combinatie van prestaties, betrouwbaarheid en langeafstandscapaciteiten maakte het model tot één van de meest complete motoren van zijn tijd.
Het viercilinder lijnmotorblok leverde soepele en krachtige prestaties, terwijl het ontwerp zowel functioneel als herkenbaar was. Dit was een motor die niet alleen snel was, maar ook geschikt voor dagelijks gebruik en lange ritten.
Dit exemplaar uit 1975 is fraai gerestaureerd met respect voor de fabrieksspecificaties. De motor verkeert in een mooie staat, is technisch gereviseerd en functioneert goed. Tevens voorzien van Nederlands kenteken.
Een mijlpaal in de motorwereld en een absolute klassieker binnen het Kawasaki gamma.
Heeft u interesse? Neem vandaag nog contact op met Gallery Aaldering en ontdek deze motorfiets zelf. Wij exporteren onze voertuigen wereldwijd, vraag naar de mogelijkheden.
Meer informatie:
http://www.gallery-aaldering.com