Biedt jouw creatieve visie nu alle ruimte! Als je jouw fotografie naar een hoger niveau wilt tillen en weigert met minder genoegen te nemen met betrekking tot ontwerp of kwaliteit, dan heeft de PEN E-PL10 veel te bieden. Dit PEN-model wordt geleverd met functies waar je geen afstand meer van wilt doen: mooi en tijdloos ontwerp, hoge beeldkwaliteit, krachtige beeldstabilisatie voor schitterende 4K-video's, zelfs onderweg, tal van kunstfilters om aan jouw creativiteit uiting te geven, geïntegreerde Wi-Fi voor eenvoudig delen en een intuïtief ontwerp dat de PEN E-PL10 dé perfecte metgezel maakt.
Met een 16,1 MP Live MOS-sensor, samen met een TruePic VIII-beeldprocessor, is de E-PL10 in staat om hoge resolutie foto's en UHD 4K-video op te nemen tot 30 fps met gevoeligheden tot ISO 25600. De verwerkingssnelheid maakt ook gebruik van een continu-opnamesnelheid met volledige resolutie van 8,6 fps en een opnamesnelheid van 4,8 fps bij het werken met de elektronische eerste-gordijnsluiter met anti-shock.
Een focusmethode met contrastdetectie, die zowel foto's als video ten goede komt, maakt gebruik van 121 AF-gebieden over de hele sensor om snel en nauwkeurig scherp te stellen. Met de toepasselijke naam FAST (Frequency Acceleration Sensor Technology) is het in staat om onderwerpen in beeld te brengen met behulp van single-shot of continue scherpstelmethoden, evenals AF-tracking om te profiteren van het werken met bewegende onderwerpen. Daarnaast is er Face Detection/Eye Detection AF die prioriteit geeft aan de focus op het gezicht en de ogen van een onderwerp.
Wanneer je met handmatige scherpstelling werkt, is focus peaking beschikbaar om het verkrijgen van nauwkeurige scherpte te vereenvoudigen, wat vooral handig is bij het gebruik van selectieve focus of ondiepe scherptediepte-technieken.
In-body sensor-shift beeldstabilisatie helpt het uiterlijk van cameratrillingen tot 3,5 stops te minimaliseren bij elke gebruikte lens. Bovendien werkt dit unieke beeldstabilisatiesysteem over drie assen en compenseert het verticale en horizontale verschuivingen (yaw en pitch) en cameratrilling langs de optische as (roll). Dit bereik van gedetecteerde bewegingen is geschikt voor zowel foto's als video-opnames, en elektronische beeldstabilisatie kan ook worden gebruikt om video-opnames verder te verbeteren.
Meer informatie:
https://www.cameraland.nl/tweedehands-olympus-e-pl10-body-white-cm9052