Zoeken naar
Locatie
Afstand
Prijs van/tot
Rubriek

Netwerken

UTP Cable 3m Cat 6, Red
  • Foto's

UTP Cable 3m Cat 6, Red € 3,95

Omschrijving: Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie New Brand Belkin Model Cat6, Rood, 3 meter Part Number A3L980B03M Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): UTP Cable 3m Cat 6, Red Type: Netwerkkaart

€ 3,95 Vandaag Harmelen, UT
EXTREME 15040 48* 10/100, 2* Gigabit, 2* SFP

EXTREME 15040 48* 10/100, 2* Gigabit, 2* SFP € 36,23

Omschrijving: EXTREME 15040 48* 10/100 poorten 2* 10/100/1000 poorten 2* SFP poorten 1U rackformaat Inclusief mounting brackets Welkom bij www.refurbished-ict.com. Wij zijn sinds 2002 actief in de inkoop- en verkoop van gebruikte, gecheckte en schoongemaakte ICT-apparatuur, voornamelijk servers, switches- en overige netwerkapparatuur, "Refurbished hardware" dus. We verkopen refurbished hardware met 90 dagen garantie op een correcte werking. Onze getoonde prijzen zijn exclusief 21% BTW en we leveren altijd met BTW-factuur. Alle getoonde hardware is direct uit voorraad leverbaar, en dus na bestelling binnen enkele dagen bij de klant aanwezig. W ...

€ 36,23 Gisteren Bleskensgraaf ca, ZH
Barracuda Networks Web Filter 410, BYF410a

Barracuda Networks Web Filter 410, BYF410a € 60,43

Omschrijving: Barracuda Networks Web Filter 410 1U rackversie, montageoortjes voor rack niet aanwezig Web Security Gateway Ethernet 1 x 10/100 Throughput (Mb/sec) 30-80 Concurrent Users 300-800 Active TCP Connections 1600-3200 Welkom bij www.refurbished-ict.com. Wij zijn sinds 2002 actief in de inkoop- en verkoop van gebruikte, gecheckte en schoongemaakte ICT-apparatuur, voornamelijk servers, switches- en overige netwerkapparatuur, "Refurbished hardware" dus. We verkopen refurbished hardware met 90 dagen garantie op een correcte werking. Onze getoonde prijzen zijn exclusief 21% BTW en we leveren altijd met BTW-factuur. Alle getoonde hardware ...

€ 60,43 Gisteren Bleskensgraaf ca, ZH
Ubiquiti Networks EdgeRouter 6P Ethernet LAN Zwart bedrade
  • Foto's

Ubiquiti Networks EdgeRouter 6P Ethernet LAN Zwart bedrade € 243,95

Omschrijving: 6-Port Gigabit Router with 1 SFP Port The EdgeRouter™ 6P delivers 3.4 million packets per second routing performance in a compact and cost-effective unit. Price/Performance Breakthrough The Ed... 6-Port Gigabit Router with 1 SFP Port The EdgeRouter™ 6P delivers 3.4 million packets per second routing performance in a compact and cost-effective unit. Price/Performance Breakthrough The EdgeRouter™ 6P offers next-generation price/performance value: up to 3.4 million packets per second processing with a line rate of up to 6 Gbps. Versatile Design The EdgeRouter 6P can be rack-mounted with the use of the EdgeRouter Rack Mount Kit, mod ...

€ 243,95 Gisteren Assen, DR
TP-LINK TL-SG108E netwerk-switch
  • Foto's

TP-LINK TL-SG108E netwerk-switch € 32,95

Omschrijving: The TL-SG108E 8-Port Gigabit Easy Smart switch is an ideal upgrade from an unmanaged switch, designed for Small and Medium Business networks that require simple network management. Network administ... The TL-SG108E 8-Port Gigabit Easy Smart switch is an ideal upgrade from an unmanaged switch, designed for Small and Medium Business networks that require simple network management. Network administrators can effectively monitor traffic via Port Mirroring, Loop Prevention and Cable Diagnostics features. To optimize traffic on your business network, TL-SG108E offers both port and tag based QoS to keep latency-sensitive traffic moving ...

€ 32,95 Gisteren Assen, DR
Asus PCE-AC51 WiFi-AC (2,4+5GHz) max. 733Mbps, PCI-e 2.0 x1

Asus PCE-AC51 WiFi-AC (2,4+5GHz) max. 733Mbps, PCI-e 2.0 x1 € 35,95

Omschrijving: High-speed wireless Internet connectivity The ASUS PCE-AC51 Wireless-AC PCI Express Adapter provides superior Wi-Fi performance for server backbone and switching infrastructure applications, as we... High-speed wireless Internet connectivity The ASUS PCE-AC51 Wireless-AC PCI Express Adapter provides superior Wi-Fi performance for server backbone and switching infrastructure applications, as well as mainstream desktops and notebooks. Using the convenience of a standard PCI Express connector, it delivers wide compatibility, fitting any x1, x2, x8, or x16 slot. Compared with standard PCI network cards, it offers increased bandwidth ...

€ 35,95 Gisteren Assen, DR
Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S1U-v03, 24Port, Layer 3
  • Foto's

Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S1U-v03, 24Port, Layer 3 € 269,95

Omschrijving: The Cisco Catalyst 3750G-24TS switch is a member of the Cisco Catalyst 3750 Series, an innovative product line that improves LAN operating efficiency by combining industry-leading ease of use and the highest resiliency available for stackable switches. This product series represents the next generation in desktop switches and features Cisco StackWise technology, a 32-Gbps stack interconnect that allows customers to build a unified, highly resilient switching system - one switch at a time. Using a 32-Gbps stack interconnect, Cisco StackWise technology is designed to respond to network changes of all kinds while maintaining consta ...

€ 269,95 Gisteren Harmelen, UT
HP ProCurve 2610-48, J9088A, 48Port, Layer 2
  • Foto's

HP ProCurve 2610-48, J9088A, 48Port, Layer 2 € 129

Omschrijving: The HP 2610 Switch Series consists of five switches. The HP 2610-24 and 2610-48 Switches provide 24 and 48 ports of 10/100 connectivity. The HP 2610-24 Switch is a fanless switch with quiet operation, making it ideal for deployments in open spaces. The HP 2610-24-PPoE, 2610-24-PoE, and 2610-48-PoE Switches are IEEE 802.3af compliant for Power over Ethernet (PoE) and provide up to 15.4 W for 12, 24, and 48 ports. The 2610-24-PPoE switch has 24 10/100 ports and provides 12 ports of PoE. All series switches include two 10/100/1000BASE-T ports and two mini-GBIC slots for Gigabit Ethernet uplink connectivity. An optional redundant ex ...

€ 129 Gisteren Harmelen, UT
Cisco Catalyst WS-C3750E-24TD-S, 24Port, Layer 3, Gigabit
  • Foto's

Cisco Catalyst WS-C3750E-24TD-S, 24Port, Layer 3, Gigabit € 149

Omschrijving: Cisco's Catalyst WS-C3750E-24TD-S is a 24 ports switch. It has 256MB RAM and a 1Gbps data transfer speed. The Cisco Catalyst WS-C3750E-24TD-S switch has wired connectivity and can support both half and full duplex communication modes. Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Model Catalyst C3750E series Part Number WS-C3750E-24TD-S Form Factor 1U - 19" Rackmodel Network Poorten 24x Network Snelheid 10/100/1000Mb/s Power over Ethernet (PoE) No Stackable Switch Ja Network Management Layer 3 Netwerk Type NIC Spec ...

€ 149 Gisteren Harmelen, UT
Sun 10 GBE Network Adapter, Fujitsu
  • Foto's

Sun 10 GBE Network Adapter, Fujitsu € 129

Omschrijving: Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Brand Fujitsu Part Number CF00501-7489 Sun FRU P/N 501-7489-04 Compatible Partnummers 593743-001 Full profile / Low Profile FP Card Interface PCI-X Network Poorten 4x Network Snelheid 10/100/1000Mb/s Netwerk Type NIC Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Sun 10 GBE Network Adapter, Fujitsu Type: Netwerkkaart

€ 129 Gisteren Harmelen, UT
Finisar 10Gbps SFP+

Finisar 10Gbps SFP+ € 39

Omschrijving: Hot-pluggable SFP+ footprint Supports 9.95 to 10.5 Gb/s bit rates (contact Finisar for higher data rate support) Power dissipation RoHS-6 compliant (lead-free) Single 3.3V power supply Maximum link length of 400m on OM4 MMF Uncooled 850nm VCSEL laser Receiver limiting electrical interface Duplex LC connector Built-in digital diagnostic functions Commercial temperature range: -5°C to 70°C Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Brand Finisar Part Number FTLX8571D3BCL, H8571D3BCL-H3C, FTLX8571 ...

€ 39 Gisteren Harmelen, UT
*Populair* Gembird Breedband router 10/100Mb, 8 poorts

*Populair* Gembird Breedband router 10/100Mb, 8 poorts € 34,95

Omschrijving: * Deel uw breedband Internet verbinding onder 8 computers * Ingebouwde DHCP server voor automatische configuratie van LAN IP adressen * Ingebouwde krachtige firewall voor uw LAN tegen aanvallen via Breedband router 10/100Mb, 8 poorts * Deel uw breedband Internet verbinding onder 8 computers * Ingebouwde DHCP server voor automatische configuratie van LAN IP adressen * Ingebouwde krachtige firewall voor uw LAN tegen aanvallen via Internet * Ingebouwde WEB-server verleend interface voor gemakkelijke installatie en management * Ondersteund PPPoE Auto-connect en Auto-disconnect * Ondersteund NAT & IP routing Specificaties: Condit ...

€ 34,95 Eergisteren Spijkenisse, ZH
Linksys WRT32X AC3200 Wireless Gigabit Router
  • Foto's

Linksys WRT32X AC3200 Wireless Gigabit Router € 111,30

Omschrijving: ​De WRT32X tilt internetten naar een hoger niveau. Deze router is puur gemaakt om zo snel mogelijk internetverkeer te garanderen en biedt snelheden tot 3200 Mbps (Wireless-AC). Voor de gamers onder ons is er ook nog de Killer Prioritization Engine; deze e herkent en versnelt gameverkee.... _________________________________ INFO: Wij helpen iBOOD een handje met opruimen en mogen exclusieve Tweedekans FlashSales organiseren met HOGE kortingen! Ook dit product komt uit deze SALE! Pak uw kans voordat een ander u voor is! Wij staan zeer goed aangeschreven op ALLE vergelijkingssites waaronder Trustpilot en Kiyoh! Specificaties: Cond ...

€ 111,30 3 dagen Alphen aan den rijn, ZH
Asus PCE-AC55BT WiFi-AC (2,4+5GHz) max. 1,167Gbps, PCI-e 2.0

Asus PCE-AC55BT WiFi-AC (2,4+5GHz) max. 1,167Gbps, PCI-e 2.0 € 47,95

Omschrijving: High-speed wireless Internet connectivity The ASUS PCE-AC55BT Wireless-AC PCI Express Adapter provides superior Wi-Fi performance for server backbone and switching infrastructure applications, as ... High-speed wireless Internet connectivity The ASUS PCE-AC55BT Wireless-AC PCI Express Adapter provides superior Wi-Fi performance for server backbone and switching infrastructure applications, as well as mainstream desktops and notebooks. Using the convenience of a standard PCI Express connector, it delivers wide compatibility, fitting any x1, x2, x8, or x16 slot. Compared with standard PCI network cards, it offers increased bandwid ...

€ 47,95 3 dagen Assen, DR
TP-LINK T2600G-28MPS netwerk-switch Managed L2 Zwart Power

TP-LINK T2600G-28MPS netwerk-switch Managed L2 Zwart Power € 430,95

Omschrijving: - Supports 24 802.3at/af-compliant POE+ ports with a total power supply of 384W - L2+ feature——Static Routing, helps route internal traffic for more efficient use of network resources - IP-MAC-Po... - Supports 24 802.3at/af-compliant POE+ ports with a total power supply of 384W - L2+ feature——Static Routing, helps route internal traffic for more efficient use of network resources - IP-MAC-Port-VID Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X Authentication and Radius provide you robust security strategies - L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video application - IPv6 support with du ...

€ 430,95 3 dagen Assen, DR
Cisco PCEX-3G-HSPA 3G (NON US) CARD HSPA/UMTS 850

Cisco PCEX-3G-HSPA 3G (NON US) CARD HSPA/UMTS 850 € 199

Omschrijving: NEW PULL Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Part Number PCEX-3G-HSPA, 74-5456-01 Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Cisco PCEX-3G-HSPA 3G (NON US) CARD HSPA/UMTS 850 Type: Netwerkkaart

€ 199 3 dagen Harmelen, UT
Cisco 1000BASE-SX GBIC SW 850nm

Cisco 1000BASE-SX GBIC SW 850nm € 12

Omschrijving: MFG P/N: 30-0759-01 1000Base-SX 1Gb FC, 1GbE 850nm Shortwave GBIC (SC) Form Factor Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Model 30-0759-01 Network Snelheid 1G Wave Lenght 850nm Netwerk Type FC Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Cisco 1000BASE-SX GBIC SW 850nm Type: Netwerkkaart

€ 12 3 dagen Harmelen, UT
Gigabit PCI Express NetwerkKaart (TP-Link TG-3468)
  • Foto's

Gigabit PCI Express NetwerkKaart (TP-Link TG-3468) € 10

Omschrijving: Gigabit NetwerkKaart/ Netwerk Adapter TP-Link, type TG-3468 PCI Express (Korte aansluiting Moederbord). Nieuw, geleverd met bon: 3 jaar garantie bij TP-Link! We hebben ook een Managed Switch D-Link DES-1228P (24-p PoE), maar ook meubels, lampen, enz.: bekijk alle advertenties. Prijs is vraagprijs, bieden vanaf €7,50. Zoektags: gigabit, netwerk, adapter, kaart, netwerkkaart, tp, link, tp-link, tg-3468 Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden

€ 10 3 dagen Delfgauw, ZH
Cisco Catalyst 2960CX-8TC-L Switch

Cisco Catalyst 2960CX-8TC-L Switch € 399,23

Omschrijving: Cisco Catalyst 2960CX-8TC-L Volledig nieuw in originele- en gesealde verpakking Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 12 Geen power over ethernet (poe) Cloud managed Switch type: Unmanaged Switch-laag: L2 Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000) Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 12 Console port: RJ-45 Full duplex Switchingcapaciteit: 12 Gbit/s Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,SSH Authenticatie: MAC-gebaseerde authenticatie, Web-based authentication 10 ...

€ 399,23 3 dagen Bleskensgraaf ca, ZH
ZyXEL Armor Z1 Router AC2350

ZyXEL Armor Z1 Router AC2350 € 62,30

Omschrijving: Overal in huis een sterk wifi-signaal. De Zyxel NBG6816 is zeer geschikt voor veeleisende gebruikers die een snel thuisnetwerk willen voor hun computer, mediaspeler, smart-tv, laptop, tablet, smartphone en andere wifi-apparaten. Beamforming zorgt ervoor dat het draadloze signaal direct op de ontvangende apparaten wordt gericht, waardoor het wifi-be _________________________________ INFO: Wij helpen iBOOD een handje met opruimen en mogen exclusieve Tweedekans FlashSales organiseren met HOGE kortingen! Ook dit product komt uit deze SALE! Pak uw kans voordat een ander u voor is! Wij staan zeer goed aangeschreven op ALLE vergelijk ...

€ 62,30 3 dagen Alphen aan den rijn, ZH
Toon per pagina
Vorige 1 2 3 4 5 ... 26
Advertenties 1 t/m 20 van totaal 503
RSS Feed