Zoeken naar
Locatie
Afstand
Prijs van/tot
Rubriek

Netwerken

Aruba (HP) 2530 8G Switch, J9777A, 8* Gigabit

Aruba (HP) 2530 8G Switch, J9777A, 8* Gigabit € 181,43

Omschrijving: Aruba (HP) 2530 8G switch 8* Gigabit poorten 2* Dual-personality poorten (Elke poort kan als RJ-45 10/100/1000 port of SFP slot worden ingezet) 1* Dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console poort Managed switch Fabrieksgarantie: Levenslang 1U rackformaat Nieuwprijs elders: € 228.51 ex. BTW Welkom bij www.refurbished-ict.com. Wij zijn sinds 2002 actief in de inkoop- en verkoop van gebruikte, gecheckte en schoongemaakte ICT-apparatuur, voornamelijk servers, switches- en overige netwerkapparatuur, "Refurbished hardware" dus. We verkopen refurbished hardware met 90 dagen garantie op een correcte werking. Onze getoonde pr ...

€ 181,43 Vandaag Bleskensgraaf ca, ZH
Finisar 10Gbps SFP+

Finisar 10Gbps SFP+ € 39

Omschrijving: Hot-pluggable SFP+ footprint Supports 9.95 to 10.5 Gb/s bit rates (contact Finisar for higher data rate support) Power dissipation RoHS-6 compliant (lead-free) Single 3.3V power supply Maximum link length of 400m on OM4 MMF Uncooled 850nm VCSEL laser Receiver limiting electrical interface Duplex LC connector Built-in digital diagnostic functions Commercial temperature range: -5°C to 70°C Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Brand Finisar Part Number FTLX8571D3BCL, H8571D3BCL-H3C, FTLX8571 ...

€ 39 Vandaag Harmelen, UT
HP ProCurve 2610-48, J9088A, 48Port, Layer 2
  • Foto's

HP ProCurve 2610-48, J9088A, 48Port, Layer 2 € 129

Omschrijving: The HP 2610 Switch Series consists of five switches. The HP 2610-24 and 2610-48 Switches provide 24 and 48 ports of 10/100 connectivity. The HP 2610-24 Switch is a fanless switch with quiet operation, making it ideal for deployments in open spaces. The HP 2610-24-PPoE, 2610-24-PoE, and 2610-48-PoE Switches are IEEE 802.3af compliant for Power over Ethernet (PoE) and provide up to 15.4 W for 12, 24, and 48 ports. The 2610-24-PPoE switch has 24 10/100 ports and provides 12 ports of PoE. All series switches include two 10/100/1000BASE-T ports and two mini-GBIC slots for Gigabit Ethernet uplink connectivity. An optional redundant ex ...

€ 129 Vandaag Harmelen, UT
Sun 10 GBE Network Adapter, Fujitsu
  • Foto's

Sun 10 GBE Network Adapter, Fujitsu € 129

Omschrijving: Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Brand Fujitsu Part Number CF00501-7489 Sun FRU P/N 501-7489-04 Compatible Partnummers 593743-001 Full profile / Low Profile FP Card Interface PCI-X Network Poorten 4x Network Snelheid 10/100/1000Mb/s Netwerk Type NIC Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Sun 10 GBE Network Adapter, Fujitsu Type: Netwerkkaart

€ 129 Vandaag Harmelen, UT
Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S1U-v03, 24Port, Layer 3
  • Foto's

Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S1U-v03, 24Port, Layer 3 € 269,95

Omschrijving: The Cisco Catalyst 3750G-24TS switch is a member of the Cisco Catalyst 3750 Series, an innovative product line that improves LAN operating efficiency by combining industry-leading ease of use and the highest resiliency available for stackable switches. This product series represents the next generation in desktop switches and features Cisco StackWise technology, a 32-Gbps stack interconnect that allows customers to build a unified, highly resilient switching system - one switch at a time. Using a 32-Gbps stack interconnect, Cisco StackWise technology is designed to respond to network changes of all kinds while maintaining consta ...

€ 269,95 Vandaag Harmelen, UT
Barracuda Networks Web Filter 410, BYF410a

Barracuda Networks Web Filter 410, BYF410a € 60,43

Omschrijving: Barracuda Networks Web Filter 410 1U rackversie, montageoortjes voor rack niet aanwezig Web Security Gateway Ethernet 1 x 10/100 Throughput (Mb/sec) 30-80 Concurrent Users 300-800 Active TCP Connections 1600-3200 Welkom bij www.refurbished-ict.com. Wij zijn sinds 2002 actief in de inkoop- en verkoop van gebruikte, gecheckte en schoongemaakte ICT-apparatuur, voornamelijk servers, switches- en overige netwerkapparatuur, "Refurbished hardware" dus. We verkopen refurbished hardware met 90 dagen garantie op een correcte werking. Onze getoonde prijzen zijn exclusief 21% BTW en we leveren altijd met BTW-factuur. Alle getoonde hardware ...

€ 60,43 Vandaag Bleskensgraaf ca, ZH
HP NC382T ADAPTER DUAL GIGABIT LAN

HP NC382T ADAPTER DUAL GIGABIT LAN € 16,87

Omschrijving: HP NC382T ADAPTER 2* 10/100/1000 Mb PCI-E interface High-profile bracket Welkom bij www.refurbished-ict.com. Wij zijn sinds 2002 actief in de inkoop- en verkoop van gebruikte, gecheckte en schoongemaakte ICT-apparatuur, voornamelijk servers, switches- en overige netwerkapparatuur, "Refurbished hardware" dus. We verkopen refurbished hardware met 90 dagen garantie op een correcte werking. Onze getoonde prijzen zijn exclusief 21% BTW en we leveren altijd met BTW-factuur. Alle getoonde hardware is direct uit voorraad leverbaar, en dus na bestelling binnen enkele dagen bij de klant aanwezig. Wij versturen bestellingen op werkdagen me ...

€ 16,87 Eergisteren Bleskensgraaf ca, ZH
HP NC360T ADAPTER DUAL GIGABIT LAN

HP NC360T ADAPTER DUAL GIGABIT LAN € 16,87

Omschrijving: HP NC360T ADAPTER 2* 10/100/1000 Mb PCI-E interface High-profile bracket Welkom bij www.refurbished-ict.com. Wij zijn sinds 2002 actief in de inkoop- en verkoop van gebruikte, gecheckte en schoongemaakte ICT-apparatuur, voornamelijk servers, switches- en overige netwerkapparatuur, "Refurbished hardware" dus. We verkopen refurbished hardware met 90 dagen garantie op een correcte werking. Onze getoonde prijzen zijn exclusief 21% BTW en we leveren altijd met BTW-factuur. Alle getoonde hardware is direct uit voorraad leverbaar, en dus na bestelling binnen enkele dagen bij de klant aanwezig. Wij versturen bestellingen op werkdagen me ...

€ 16,87 Eergisteren Bleskensgraaf ca, ZH
Cisco PCEX-3G-HSPA 3G (NON US) CARD HSPA/UMTS 850

Cisco PCEX-3G-HSPA 3G (NON US) CARD HSPA/UMTS 850 € 199

Omschrijving: NEW PULL Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Part Number PCEX-3G-HSPA, 74-5456-01 Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Cisco PCEX-3G-HSPA 3G (NON US) CARD HSPA/UMTS 850 Type: Netwerkkaart

€ 199 Eergisteren Harmelen, UT
Cisco 1000BASE-SX GBIC SW 850nm

Cisco 1000BASE-SX GBIC SW 850nm € 12

Omschrijving: MFG P/N: 30-0759-01 1000Base-SX 1Gb FC, 1GbE 850nm Shortwave GBIC (SC) Form Factor Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Model 30-0759-01 Network Snelheid 1G Wave Lenght 850nm Netwerk Type FC Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Cisco 1000BASE-SX GBIC SW 850nm Type: Netwerkkaart

€ 12 Eergisteren Harmelen, UT
Cisco MDS 9148 48-ports Multilayer Fabric Switch

Cisco MDS 9148 48-ports Multilayer Fabric Switch € 199

Omschrijving: Cisco MDS 9148 48-Port Multilayer Fabric Switch with 32 8-Gbps active ports, Dual Power Supplies, Power Cords and Fans, VSANs, PortChannels, and Cisco DCNM for SAN Essentials Edition. Includes Accessory kit. Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Brand EMC2 Model MDS9148, DS-C9148-32P-K9 Compatible Partnummers COMPW00ARA, 800-32049-02 Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Cisco MDS 9148 48-ports Multilayer Fabric Switch Type: Switch

€ 199 3 dagen Harmelen, UT
Linksys WRT32X AC3200 Wireless Gigabit Router
  • Foto's

Linksys WRT32X AC3200 Wireless Gigabit Router € 99

Omschrijving: ​De WRT32X tilt internetten naar een hoger niveau. Deze router is puur gemaakt om zo snel mogelijk internetverkeer te garanderen en biedt snelheden tot 3200 Mbps (Wireless-AC). Voor de gamers onder ons is er ook nog de Killer Prioritization Engine; deze e herkent en versnelt gameverkee.... _________________________________ INFO: Wij helpen iBOOD een handje met opruimen en mogen exclusieve Tweedekans FlashSales organiseren met HOGE kortingen! Ook dit product komt uit deze SALE! Pak uw kans voordat een ander u voor is! Wij staan zeer goed aangeschreven op ALLE vergelijkingssites waaronder Trustpilot en Kiyoh! Specificaties: Cond ...

€ 99 3 dagen Alphen aan den rijn, ZH
59Y1890 IBM QLogic QLE7340 4X QDR IB x8 PCIe HCA

59Y1890 IBM QLogic QLE7340 4X QDR IB x8 PCIe HCA € 201,49

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: 59Y1890 IBM QLogic QLE7340 4X QDR IB x8 PCIe HCA ID: 248971, Plaatsingsdatum: 2017-10-18 10:51:49 Brand IBM Type Network adapter Interface 10/100/1000Mb Slot PCIe Port Quad Port Profile Normal Profile Garantie 12 Maanden Prijs 1+ EUR 204.49 5+ EUR 192.39 Alle prijzen zijn incl. 21% BTW, onder voorbehoud prijswijzigingen. Levering aan bedrijf of aan huis door heel Europa. Verzendkosten zijn niet in de prijs inbegrepen. Producten zijn alleen te bezichtigen en af te halen na telefonische afspra ...

€ 201,49 3 dagen Oudenbosch, NB
00JY848 IBM Emulex 8GB Dual Channel PCIe X4 FC HBA

00JY848 IBM Emulex 8GB Dual Channel PCIe X4 FC HBA € 144,60

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: 00JY848 IBM Emulex 8GB Dual Channel PCIe X4 FC HBA ID: 248969, Plaatsingsdatum: 2017-10-18 10:44:52 Brand IBM Type Network adapter Interface 10/100/1000Mb Slot PCIe Port Dual Port Profile Normal Profile Garantie 12 Maanden Prijs 1+ EUR 144.60 5+ EUR 132.50 Alle prijzen zijn incl. 21% BTW, onder voorbehoud prijswijzigingen. Levering aan bedrijf of aan huis door heel Europa. Verzendkosten zijn niet in de prijs inbegrepen. Producten zijn alleen te bezichtigen en af te halen na telefonische afsp ...

€ 144,60 3 dagen Oudenbosch, NB
46M6062 IBM 8Gbps Dual Channel PCIe FC HBA

46M6062 IBM 8Gbps Dual Channel PCIe FC HBA € 107,93

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: 46M6062 IBM 8Gbps Dual Channel PCIe FC HBA ID: 248961, Plaatsingsdatum: 2017-10-18 10:06:39 Brand HP Interface 8GBe Slot PCIe Port Dual Port Profile Normal Profile Garantie 12 Maanden Prijs 1+ EUR 107.93 5+ EUR 95.83 Alle prijzen zijn incl. 21% BTW, onder voorbehoud prijswijzigingen. Levering aan bedrijf of aan huis door heel Europa. Verzendkosten zijn niet in de prijs inbegrepen. Producten zijn alleen te bezichtigen en af te halen na telefonische afspraak. NTS heeft geen winkel uitsluitend ...

€ 107,93 3 dagen Oudenbosch, NB
42C1802 IBM QLogic QLE8142 PCIe 10Gbps

42C1802 IBM QLogic QLE8142 PCIe 10Gbps € 157,18

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: 42C1802 IBM QLogic QLE8142 PCIe 10Gbps CNA ID: 248973, Plaatsingsdatum: 2017-10-18 10:57:22 Brand IBM Type Server Adapter Interface 10/100/1000Mb Slot PCIe Port Quad Port Profile Normal Profile Garantie 12 Maanden Prijs 1+ EUR 157.18 5+ EUR 145.08 Alle prijzen zijn incl. 21% BTW, onder voorbehoud prijswijzigingen. Levering aan bedrijf of aan huis door heel Europa. Verzendkosten zijn niet in de prijs inbegrepen. Producten zijn alleen te bezichtigen en af te halen na telefonische afspraak. NTS ...

€ 157,18 3 dagen Oudenbosch, NB
42D0500 IBM LPE12002 DUAL PORT 8GB FC HBA

42D0500 IBM LPE12002 DUAL PORT 8GB FC HBA € 9,44

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: 42D0500 IBM LPE12002 DUAL PORT 8GB FC HBA ID: 248970, Plaatsingsdatum: 2017-10-18 10:48:04 Brand IBM Type Network adapter Interface 10/100/1000Mb Slot PCIe Port Dual Port Profile Normal Profile Garantie 12 Maanden Prijs 1+ EUR 9.44 5+ EUR 9.44 Alle prijzen zijn incl. 21% BTW, onder voorbehoud prijswijzigingen. Levering aan bedrijf of aan huis door heel Europa. Verzendkosten zijn niet in de prijs inbegrepen. Producten zijn alleen te bezichtigen en af te halen na telefonische afspraak. NTS hee ...

€ 9,44 3 dagen Oudenbosch, NB
46M6061 IBM 8Gbps Single Channel PCIe FC HBA

46M6061 IBM 8Gbps Single Channel PCIe FC HBA € 132,25

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: 46M6061 IBM 8Gbps Single Channel PCIe FC HBA ID: 248968, Plaatsingsdatum: 2017-10-18 10:26:20 Brand IBM Type Network adapter Interface 10/100/1000Mb Slot PCIe Port Single Port Profile Normal Profile Garantie 12 Maanden Prijs 1+ EUR 132.25 5+ EUR 120.15 Alle prijzen zijn incl. 21% BTW, onder voorbehoud prijswijzigingen. Levering aan bedrijf of aan huis door heel Europa. Verzendkosten zijn niet in de prijs inbegrepen. Producten zijn alleen te bezichtigen en af te halen na telefonische afspraak ...

€ 132,25 3 dagen Oudenbosch, NB
Cisco Module XFP-10GLR-OC192SR=
  • Foto's

Cisco Module XFP-10GLR-OC192SR= € 29,95

Omschrijving: Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie New Model Part Number 10-1989-03 Network Poorten 1x Network Snelheid 10G Netwerk Type FC Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Cisco Module Type: Netwerkkaart

€ 29,95 3 dagen Harmelen, UT
Juniper Networks J-series Services Router J6350
  • Foto's

Juniper Networks J-series Services Router J6350 € 499

Omschrijving: No support on software or license Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Model J-J6350-JB Hoogte 9cm Breedte 44,5cm Diepte 55,0cm Form Factor 2U - 19" Rackmodel Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Juniper Networks J-series Services Router J6350 Type: Netwerkkaart

€ 499 3 dagen Harmelen, UT
Toon per pagina
Vorige 1 2 3 4 5 ... 24
Advertenties 1 t/m 20 van totaal 473
RSS Feed