Zoeken naar
Locatie
Afstand
Prijs van/tot
Rubriek

Netwerken

Cisco NM-CIDS-K9= IDS Intrusion Detection System Network

Cisco NM-CIDS-K9= IDS Intrusion Detection System Network € 1.695

Omschrijving: Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Part Number 800-23372-02, 800-20520-001, 73-7781-01 Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Cisco HDD Type: Netwerkkaart

€ 1.695 Vandaag Harmelen, UT
NHR X2-10GB-ER-NHR 1550nm

NHR X2-10GB-ER-NHR 1550nm € 19,95

Omschrijving: Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Brand Network Hardware Resale Model X2-10GB-ER Part Number X2-10GB-ER-NHR SFP Ports 2x Max Supported SFP Speed 10Gb/s Wave Lenght 1550nm Netwerk Type FC Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): NHR X2-10GB-ER-NHR 1550nm Type: Netwerkkaart

€ 19,95 Vandaag Harmelen, UT
Cisco 1000Base-LX WS-G5486= GBIC SW 1G 1300nm

Cisco 1000Base-LX WS-G5486= GBIC SW 1G 1300nm € 19

Omschrijving: Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Model Part Number 30-0703-01 Network Poorten 1x Network Snelheid 1G Wave Lenght 850nm + 1310nm Netwerk Type FC Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Cisco 1000Base-LX Type: Netwerkkaart

€ 19 Vandaag Harmelen, UT
Cisco 10GBASE DWDM X2 Modules 1558.98 nm X2 (100-GHz ITU
  • Foto's

Cisco 10GBASE DWDM X2 Modules 1558.98 nm X2 (100-GHz ITU € 199

Omschrijving: Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie New Pull, never used, no package Part Number DWDM-X2-58.98, 10-2450-01 Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Cisco 10GBASE DWDM X2 Modules 1558.98 nm X2 (100-GHz ITU grid) Type: Netwerkkaart

€ 199 Vandaag Harmelen, UT
ACT Fiber Patch Cable LC/LC, 20m Yellow

ACT Fiber Patch Cable LC/LC, 20m Yellow € 21,95

Omschrijving: Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie New Brand ACT Model Fiber Optical Patchcable Part Number RL1720 Connector Type LC Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): ACT Fiber Patch Cable LC/LC, 20m Yellow Type: Netwerkkaart

€ 21,95 Gisteren Harmelen, UT
UBIQUITI AMPLIFI HD SYSTEM W/2 MESH POINTS

UBIQUITI AMPLIFI HD SYSTEM W/2 MESH POINTS € 285

Omschrijving: Altijd geklaad over een zwak Wi-Fi signaal? Schaf dan NU dit AmpliFi HD-systeem aan! _________________________________ INFO: Wij helpen iBOOD een handje met opruimen en mogen exclusieve Tweedekans FlashSales organiseren met HOGE kortingen! Ook dit product komt uit deze SALE! Pak uw kans voordat een ander u voor is! Wij staan zeer goed aangeschreven op ALLE vergelijkingssites waaronder Trustpilot en Kiyoh! Specificaties: Conditie: Zo goed als nieuw EAN (artikel code): 810354025563 Levering: Verzenden Levertijd: 2 dagen Merk: Capital Shopping BV

€ 285 Gisteren Alphen aan den rijn, ZH
Cisco 1000BASE-SX GBIC

Cisco 1000BASE-SX GBIC € 19

Omschrijving: used Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Model WS-G584 Part Number 30-0759-02 Wave Lenght 850nm Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Cisco 1000BASE-SX GBIC Type: Netwerkkaart

€ 19 Gisteren Harmelen, UT
Cicso 1P Fast Ethernet High-Speed WIC

Cicso 1P Fast Ethernet High-Speed WIC € 69

Omschrijving: NEW Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Model HWIC-1FE V01 Part Number HWIC-1FE V01, 73-10676-02 Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Cicso 1P Fast Ethernet High-Speed WIC Type: Netwerkkaart

€ 69 Gisteren Harmelen, UT
Cisco WAN Interface Card 1-Port G.SHDSL

Cisco WAN Interface Card 1-Port G.SHDSL € 19,95

Omschrijving: NEW Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Part Number 73-10135-01 Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Cisco WAN Interface Card 1-Port G.SHDSL Type: Netwerkkaart

€ 19,95 Gisteren Harmelen, UT
HP ProCurve 2650-PWR, J8165A, 2x Ethernet 1Gbps, 48x
  • Foto's

HP ProCurve 2650-PWR, J8165A, 2x Ethernet 1Gbps, 48x € 199,95

Omschrijving: Rack Ears not included Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest EAN / UPC 808736675406, 0808736675406 Model ProCurve 2650-PWR Part Number J8165A Form Factor 1U - 19" Rackmodel Hoogte 4.45cm Breedte 43.99cm Diepte 32.51cm Network Poorten 48x Network Snelheid 10/100Mb/s SFP Ports 2x Max Supported SFP Speed 2Gb/s Wave Lenght 850nm Power over Ethernet (PoE) Yes Stackable Switch Ja Network Management Layer 3 Netwerk Type NIC Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): HP ProCurve ...

€ 199,95 Gisteren Harmelen, UT
UTP Cable 2m Cat 5e, Red

UTP Cable 2m Cat 5e, Red € 9,95

Omschrijving: Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Model Cat5, 2 meter Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): UTP Cable 2m Cat 5e, Red Type: Netwerkkaart

€ 9,95 Eergisteren Harmelen, UT
Quad-Port Gigabit Mezzanine Card PCI-E Network Adapter for
  • Foto's

Quad-Port Gigabit Mezzanine Card PCI-E Network Adapter for € 199

Omschrijving: Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Brand Intel Model I350 Dell part nr. 8CF6D, 08CF6D Network Poorten 4x Network Snelheid 10/100/1000Mb/s Card Interface PCI-E Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Quad-Port Gigabit Mezzanine Card PCI-E Network Adapter for Blade, Dell, I350-T4 Type: Netwerkkaart

€ 199 3 dagen Harmelen, UT
Fibre Channel 8GB Mezzanine Card PCI-E HBA Card for Blade
  • Foto's

Fibre Channel 8GB Mezzanine Card PCI-E HBA Card for Blade € 99

Omschrijving: Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Brand Emulex Dell part nr. M378D, 0M378D Network Snelheid 8G Netwerk Type FC Card Interface PCI-E Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Fibre Channel 8GB Mezzanine Card PCI-E HBA Card for Blade, Dell, LPE1205M Type: Netwerkkaart

€ 99 3 dagen Harmelen, UT
ACT Fiber Patch Cable LC/LC, 7m Pink

ACT Fiber Patch Cable LC/LC, 7m Pink € 24,95

Omschrijving: Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie New Brand ACT Model Fiber Optical Patchcable Part Number RL9707 Connector Type LC Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): ACT Fiber Patch Cable LC/LC, 7m Pink Type: Netwerkkaart

€ 24,95 3 dagen Harmelen, UT
Dell PowerEdge 1855 / 1955 6 Port Ethernet Switch

Dell PowerEdge 1855 / 1955 6 Port Ethernet Switch € 99

Omschrijving: Dell PowerEdge 1855 6 Port Ehternet Switch Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Model PowerConnect 5316M Part Number DY231, 0DY231 Compatible Partnummers P6751, 0P6751 Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Dell PowerEdge 1855 / 1955 6 Port Ethernet Switch Type: Switch

€ 99 4 dagen Harmelen, UT
AS 5411/2V dual band GSM interface

AS 5411/2V dual band GSM interface € 189

Omschrijving: No support on software or license. Antenna not included. Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Model AS 5411/2V Part Number AS54II Form Factor 1U - 19" Rackmodel Hoogte 4,0cm Breedte 44,5cm Diepte 29,1cm Power over Ethernet (PoE) No Netwerk Type NIC Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): AS 5411/2V dual band GSM interface Type: Netwerkkaart

€ 189 4 dagen Harmelen, UT
Cisco Redundant Power System 2300
  • Foto's

Cisco Redundant Power System 2300 € 295

Omschrijving: The Cisco® Redundant Power System 2300 (RPS 2300) increases availability for converged data, voice, and video networks. The system delivers power supply redundancy and resiliency for a variety of power requirements, including Power over Ethernet (PoE). It helps ensure uninterrupted operation and protection against device power supply failures by providing seamless failover for Cisco switches such as the Cisco Catalyst® 2960-X, 2960-Plus, 2960-S, 2960, and 3750-E Series Switches and routers such as the Integrated Services Routers. Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garan ...

€ 295 4 dagen Harmelen, UT
Linksys WRT32X AC3200 Wireless Gigabit Router
  • Foto's

Linksys WRT32X AC3200 Wireless Gigabit Router € 99

Omschrijving: ​De WRT32X tilt internetten naar een hoger niveau. Deze router is puur gemaakt om zo snel mogelijk internetverkeer te garanderen en biedt snelheden tot 3200 Mbps (Wireless-AC). Voor de gamers onder ons is er ook nog de Killer Prioritization Engine; deze e herkent en versnelt gameverkee.... _________________________________ INFO: Wij helpen iBOOD een handje met opruimen en mogen exclusieve Tweedekans FlashSales organiseren met HOGE kortingen! Ook dit product komt uit deze SALE! Pak uw kans voordat een ander u voor is! Wij staan zeer goed aangeschreven op ALLE vergelijkingssites waaronder Trustpilot en Kiyoh! Specificaties: Cond ...

€ 99 4 dagen Alphen aan den rijn, ZH
Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S1U-v03, 24Port, Layer 3
  • Foto's

Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S1U-v03, 24Port, Layer 3 € 269,95

Omschrijving: The Cisco Catalyst 3750G-24TS switch is a member of the Cisco Catalyst 3750 Series, an innovative product line that improves LAN operating efficiency by combining industry-leading ease of use and the highest resiliency available for stackable switches. This product series represents the next generation in desktop switches and features Cisco StackWise technology, a 32-Gbps stack interconnect that allows customers to build a unified, highly resilient switching system - one switch at a time. Using a 32-Gbps stack interconnect, Cisco StackWise technology is designed to respond to network changes of all kinds while maintaining consta ...

€ 269,95 5 dagen Harmelen, UT
HP ProCurve 2610-48, J9088A, 48Port, Layer 2
  • Foto's

HP ProCurve 2610-48, J9088A, 48Port, Layer 2 € 129

Omschrijving: The HP 2610 Switch Series consists of five switches. The HP 2610-24 and 2610-48 Switches provide 24 and 48 ports of 10/100 connectivity. The HP 2610-24 Switch is a fanless switch with quiet operation, making it ideal for deployments in open spaces. The HP 2610-24-PPoE, 2610-24-PoE, and 2610-48-PoE Switches are IEEE 802.3af compliant for Power over Ethernet (PoE) and provide up to 15.4 W for 12, 24, and 48 ports. The 2610-24-PPoE switch has 24 10/100 ports and provides 12 ports of PoE. All series switches include two 10/100/1000BASE-T ports and two mini-GBIC slots for Gigabit Ethernet uplink connectivity. An optional redundant ex ...

€ 129 5 dagen Harmelen, UT
Toon per pagina
Vorige 1 2 3 4 5 ... 23
Advertenties 1 t/m 20 van totaal 452
RSS Feed