Zoeken naar
Locatie
Afstand
Prijs van/tot
Rubriek

Netwerken

Linksys WRT32X AC3200 Wireless Gigabit Router
  • Foto's

Linksys WRT32X AC3200 Wireless Gigabit Router € 143,10

Omschrijving: ​De WRT32X tilt internetten naar een hoger niveau. Deze router is puur gemaakt om zo snel mogelijk internetverkeer te garanderen en biedt snelheden tot 3200 Mbps (Wireless-AC). Voor de gamers onder ons is er ook nog de Killer Prioritization Engine; deze e herkent en versnelt gameverkee.... _________________________________ INFO: Wij helpen iBOOD een handje met opruimen en mogen exclusieve Tweedekans FlashSales organiseren met HOGE kortingen! Ook dit product komt uit deze SALE! Pak uw kans voordat een ander u voor is! Wij staan zeer goed aangeschreven op ALLE vergelijkingssites waaronder Trustpilot en Kiyoh! Specificaties: Cond ...

€ 143,10 Gisteren Alphen aan den rijn, ZH
UTP Cable 3m Cat 6, Red
  • Foto's

UTP Cable 3m Cat 6, Red € 3,95

Omschrijving: Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie New Brand Belkin Model Cat6, Rood, 3 meter Part Number A3L980B03M Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): UTP Cable 3m Cat 6, Red Type: Netwerkkaart

€ 3,95 Gisteren Harmelen, UT
Linksys WRT32X AC3200 Wireless Gigabit Router
  • Foto's

Linksys WRT32X AC3200 Wireless Gigabit Router € 143,10

Omschrijving: ​De WRT32X tilt internetten naar een hoger niveau. Deze router is puur gemaakt om zo snel mogelijk internetverkeer te garanderen en biedt snelheden tot 3200 Mbps (Wireless-AC). Voor de gamers onder ons is er ook nog de Killer Prioritization Engine; deze e herkent en versnelt gameverkee.... _________________________________ INFO: Wij helpen iBOOD een handje met opruimen en mogen exclusieve Tweedekans FlashSales organiseren met HOGE kortingen! Ook dit product komt uit deze SALE! Pak uw kans voordat een ander u voor is! Wij staan zeer goed aangeschreven op ALLE vergelijkingssites waaronder Trustpilot en Kiyoh! Specificaties: Cond ...

€ 143,10 Gisteren Alphen aan den rijn, ZH
Asus PCE-AC55BT WiFi-AC (2,4+5GHz) max. 1,167Gbps, PCI-e 2.0

Asus PCE-AC55BT WiFi-AC (2,4+5GHz) max. 1,167Gbps, PCI-e 2.0 € 47,95

Omschrijving: High-speed wireless Internet connectivity The ASUS PCE-AC55BT Wireless-AC PCI Express Adapter provides superior Wi-Fi performance for server backbone and switching infrastructure applications, as ... High-speed wireless Internet connectivity The ASUS PCE-AC55BT Wireless-AC PCI Express Adapter provides superior Wi-Fi performance for server backbone and switching infrastructure applications, as well as mainstream desktops and notebooks. Using the convenience of a standard PCI Express connector, it delivers wide compatibility, fitting any x1, x2, x8, or x16 slot. Compared with standard PCI network cards, it offers increased bandwid ...

€ 47,95 Gisteren Assen, DR
TP-LINK T2600G-28MPS netwerk-switch Managed L2 Zwart Power

TP-LINK T2600G-28MPS netwerk-switch Managed L2 Zwart Power € 446,95

Omschrijving: - Supports 24 802.3at/af-compliant POE+ ports with a total power supply of 384W - L2+ feature——Static Routing, helps route internal traffic for more efficient use of network resources - IP-MAC-Po... - Supports 24 802.3at/af-compliant POE+ ports with a total power supply of 384W - L2+ feature——Static Routing, helps route internal traffic for more efficient use of network resources - IP-MAC-Port-VID Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X Authentication and Radius provide you robust security strategies - L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video application - IPv6 support with du ...

€ 446,95 Gisteren Assen, DR
Cisco PCEX-3G-HSPA 3G (NON US) CARD HSPA/UMTS 850

Cisco PCEX-3G-HSPA 3G (NON US) CARD HSPA/UMTS 850 € 199

Omschrijving: NEW PULL Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Part Number PCEX-3G-HSPA, 74-5456-01 Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Cisco PCEX-3G-HSPA 3G (NON US) CARD HSPA/UMTS 850 Type: Netwerkkaart

€ 199 Gisteren Harmelen, UT
Broadcom BCM5708 NIC Single Port 1Gb/s Ethernet PCI-E

Broadcom BCM5708 NIC Single Port 1Gb/s Ethernet PCI-E € 9,95

Omschrijving: Broadcom BCM5708 NIC Single Port 1Gb/s Ethernet PCI-E 10 /100 /1000 Ethernet Controller Single Port PCI Express Click here for more information Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Brand DELL Model BCM5708 Dell part nr. TX564 / 0TX564 Full profile / Low Profile Full Profile Card Interface PCI-E Network Poorten 1x Network Snelheid 10/100/1000Mb/s Netwerk Type NIC Connector Type RJ45 Card Interface PCI-E Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Broadco ...

€ 9,95 Gisteren Harmelen, UT
Cisco 1000BASE-SX GBIC SW 850nm

Cisco 1000BASE-SX GBIC SW 850nm € 12

Omschrijving: MFG P/N: 30-0759-01 1000Base-SX 1Gb FC, 1GbE 850nm Shortwave GBIC (SC) Form Factor Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Model 30-0759-01 Network Snelheid 1G Wave Lenght 850nm Netwerk Type FC Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Cisco 1000BASE-SX GBIC SW 850nm Type: Netwerkkaart

€ 12 Gisteren Harmelen, UT
Gigabit PCI Express NetwerkKaart (TP-Link TG-3468)
  • Foto's

Gigabit PCI Express NetwerkKaart (TP-Link TG-3468) € 10

Omschrijving: Gigabit NetwerkKaart/ Netwerk Adapter TP-Link, type TG-3468 PCI Express (Korte aansluiting Moederbord). Nieuw, geleverd met bon: 3 jaar garantie bij TP-Link! We hebben ook een Managed Switch D-Link DES-1228P (24-p PoE), maar ook meubels, lampen, enz.: bekijk alle advertenties. Prijs is vraagprijs, bieden vanaf €7,50. Zoektags: gigabit, netwerk, adapter, kaart, netwerkkaart, tp, link, tp-link, tg-3468 Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden

€ 10 Gisteren Delfgauw, ZH
Cisco Catalyst 2960CX-8TC-L Switch

Cisco Catalyst 2960CX-8TC-L Switch € 399,23

Omschrijving: Cisco Catalyst 2960CX-8TC-L Volledig nieuw in originele- en gesealde verpakking Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 12 Geen power over ethernet (poe) Cloud managed Switch type: Unmanaged Switch-laag: L2 Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000) Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 12 Console port: RJ-45 Full duplex Switchingcapaciteit: 12 Gbit/s Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,SSH Authenticatie: MAC-gebaseerde authenticatie, Web-based authentication 10 ...

€ 399,23 Eergisteren Bleskensgraaf ca, ZH
ZyXEL Armor Z1 Router AC2350

ZyXEL Armor Z1 Router AC2350 € 80,10

Omschrijving: Overal in huis een sterk wifi-signaal. De Zyxel NBG6816 is zeer geschikt voor veeleisende gebruikers die een snel thuisnetwerk willen voor hun computer, mediaspeler, smart-tv, laptop, tablet, smartphone en andere wifi-apparaten. Beamforming zorgt ervoor dat het draadloze signaal direct op de ontvangende apparaten wordt gericht, waardoor het wifi-be _________________________________ INFO: Wij helpen iBOOD een handje met opruimen en mogen exclusieve Tweedekans FlashSales organiseren met HOGE kortingen! Ook dit product komt uit deze SALE! Pak uw kans voordat een ander u voor is! Wij staan zeer goed aangeschreven op ALLE vergelijk ...

€ 80,10 Eergisteren Alphen aan den rijn, ZH
TP-LINK TL-WR940N draadloze router Single-band (2.4 GHz)

TP-LINK TL-WR940N draadloze router Single-band (2.4 GHz) € 23,95

Omschrijving: What This Product Does 450Mbps Wireless N Router TL-WR940N is a combined wired/wireless network connection device designed specifically for small business and home office networking requirements. ... What This Product Does 450Mbps Wireless N Router TL-WR940N is a combined wired/wireless network connection device designed specifically for small business and home office networking requirements. With MIMO Technology, TL-WR940N creates an exceptional and advanced wireless performance, making it ideal for streaming HD video, making VoIP and online gaming. Also, WPS button on the sleek and fashionable exterior ensures WPA2 encryptions ...

€ 23,95 Eergisteren Assen, DR
42C1802 IBM QLogic QLE8142 PCIe 10Gbps

42C1802 IBM QLogic QLE8142 PCIe 10Gbps € 157,18

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: 42C1802 IBM QLogic QLE8142 PCIe 10Gbps CNA ID: 248973, Plaatsingsdatum: 2017-10-18 10:57:22 Brand IBM Type Server Adapter Interface 10/100/1000Mb Slot PCIe Port Quad Port Profile Normal Profile Garantie 12 Maanden Prijs 1+ EUR 157.18 5+ EUR 145.08 Alle prijzen zijn incl. 21% BTW, onder voorbehoud prijswijzigingen. Levering aan bedrijf of aan huis door heel Europa. Verzendkosten zijn niet in de prijs inbegrepen. Producten zijn alleen te bezichtigen en af te halen na telefonische afspraak. NTS ...

€ 157,18 Eergisteren Oudenbosch, NB
42D0500 IBM LPE12002 DUAL PORT 8GB FC HBA

42D0500 IBM LPE12002 DUAL PORT 8GB FC HBA € 9,44

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: 42D0500 IBM LPE12002 DUAL PORT 8GB FC HBA ID: 248970, Plaatsingsdatum: 2017-10-18 10:48:04 Brand IBM Type Network adapter Interface 10/100/1000Mb Slot PCIe Port Dual Port Profile Normal Profile Garantie 12 Maanden Prijs 1+ EUR 9.44 5+ EUR 9.44 Alle prijzen zijn incl. 21% BTW, onder voorbehoud prijswijzigingen. Levering aan bedrijf of aan huis door heel Europa. Verzendkosten zijn niet in de prijs inbegrepen. Producten zijn alleen te bezichtigen en af te halen na telefonische afspraak. NTS hee ...

€ 9,44 Eergisteren Oudenbosch, NB
46M6062 IBM 8Gbps Dual Channel PCIe FC HBA

46M6062 IBM 8Gbps Dual Channel PCIe FC HBA € 107,93

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: 46M6062 IBM 8Gbps Dual Channel PCIe FC HBA ID: 248961, Plaatsingsdatum: 2017-10-18 10:06:39 Brand HP Interface 8GBe Slot PCIe Port Dual Port Profile Normal Profile Garantie 12 Maanden Prijs 1+ EUR 107.93 5+ EUR 95.83 Alle prijzen zijn incl. 21% BTW, onder voorbehoud prijswijzigingen. Levering aan bedrijf of aan huis door heel Europa. Verzendkosten zijn niet in de prijs inbegrepen. Producten zijn alleen te bezichtigen en af te halen na telefonische afspraak. NTS heeft geen winkel uitsluitend ...

€ 107,93 Eergisteren Oudenbosch, NB
Cisco XENPAK-10GB-LX4= LW 1310nm
  • Foto's

Cisco XENPAK-10GB-LX4= LW 1310nm € 60

Omschrijving: Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie New Model Part Number 10-1991-02 Network Poorten 2x Network Snelheid 10G Netwerk Type FC Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Cisco Type: Netwerkkaart

€ 60 Eergisteren Harmelen, UT
46M6061 IBM 8Gbps Single Channel PCIe FC HBA

46M6061 IBM 8Gbps Single Channel PCIe FC HBA € 132,25

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: 46M6061 IBM 8Gbps Single Channel PCIe FC HBA ID: 248968, Plaatsingsdatum: 2017-10-18 10:26:20 Brand IBM Type Network adapter Interface 10/100/1000Mb Slot PCIe Port Single Port Profile Normal Profile Garantie 12 Maanden Prijs 1+ EUR 132.25 5+ EUR 120.15 Alle prijzen zijn incl. 21% BTW, onder voorbehoud prijswijzigingen. Levering aan bedrijf of aan huis door heel Europa. Verzendkosten zijn niet in de prijs inbegrepen. Producten zijn alleen te bezichtigen en af te halen na telefonische afspraak ...

€ 132,25 Eergisteren Oudenbosch, NB
Cisco Module XFP-10GLR-OC192SR=
  • Foto's

Cisco Module XFP-10GLR-OC192SR= € 29,95

Omschrijving: Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie New Model Part Number 10-1989-03 Network Poorten 1x Network Snelheid 10G Netwerk Type FC Specificaties: Conditie: Gebruikt Levering: Verzenden SKU (eigen artikel code): Cisco Module Type: Netwerkkaart

€ 29,95 Eergisteren Harmelen, UT
X2-10GB-CX4 10GBASE-CX4
  • Foto's

X2-10GB-CX4 10GBASE-CX4 € 189

Omschrijving: Features: -Supports 10GBASE Ethernet. -Hot-swappable input/output device plugs into an Ethernet X2 port of a Cisco switch or router to link the port with the network. -Provides flexibility of interface choice. -Supports "pay-as-you-populate" model. -Supports the Cisco quality identification (ID) feature that enables a Cisco switch or router to identify whether the module is a Cisco.certified and tested X2. -Optical interoperability with respective 10GBASE Xenpak and 10GBASE XFP modules on the same link. The Cisco 10GBASE-CX4 Module supports link lengths of up to 15 m on CX4 cable. Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit prod ...

€ 189 Eergisteren Harmelen, UT
59Y1890 IBM QLogic QLE7340 4X QDR IB x8 PCIe HCA

59Y1890 IBM QLogic QLE7340 4X QDR IB x8 PCIe HCA € 201,49

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: 59Y1890 IBM QLogic QLE7340 4X QDR IB x8 PCIe HCA ID: 248971, Plaatsingsdatum: 2017-10-18 10:51:49 Brand IBM Type Network adapter Interface 10/100/1000Mb Slot PCIe Port Quad Port Profile Normal Profile Garantie 12 Maanden Prijs 1+ EUR 204.49 5+ EUR 192.39 Alle prijzen zijn incl. 21% BTW, onder voorbehoud prijswijzigingen. Levering aan bedrijf of aan huis door heel Europa. Verzendkosten zijn niet in de prijs inbegrepen. Producten zijn alleen te bezichtigen en af te halen na telefonische afspra ...

€ 201,49 Eergisteren Oudenbosch, NB
Toon per pagina
Vorige 1 2 3 4 5 ... 26
Advertenties 1 t/m 20 van totaal 504
RSS Feed