Chausson CHAUSSON FLASH 28 M11 Ford Transit | Luifel | Boiler | Cruise |

€ 39.950

Prijs:
€ 39.950
Sinds:
Gisteren
Gezien:
8 keer
Adverteerder:
Max Ketema Auto's
Plaats:
WORMERVEER
Telefoon:
0756476939
Activiteit:
3 jaar actief op Marktnet
Chausson CHAUSSON FLASH 28 M11 Ford Transit | Luifel | Boiler | Cruise |

Algemene informatie
Merk: Chausson
Model: CHAUSSON FLASH 28 M11
Type: Ford Transit | Luifel | Boiler | Cruise |
Inrichting: Half-integraal
Bouwjaar: mei 2011
Tellerstand: 98.202 km
Kleur: Wit metallic
Kenteken: 1-ZSR-86

Technische informatie
Vermogen: 103 kW (140 PK)
Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 2.198 cc
Brandstofsoort: Diesel
Transmissie: Handgeschakeld

Gewichten
Ledig gewicht: 2.900 kg
Laadvermogen: 600 kg
GVW: 3.500 kg
Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 750 kg)

Interieur
Bekleding: Stof

Milieu
Emissieklasse: Euro 4

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
APK: Nieuwe APK bij aflevering
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 268 - € 285 per kwartaal


Comfort & Interieur
  • Airco
  • Douche
  • Elektrische ramen
  • Hoofdsteunen voor
  • Keukenblok
  • Lederen stuurwiel
  • Standverwarming
  • Stuurbekrachtiging
  • Toilet
  • Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel

Exterieur
  • Centrale deurvergrendeling
  • Elektrische antenne
  • Luifel
  • Satelliet antenne

Veiligheid
  • Airbag
  • Airbag bestuurder
  • Cruise control
  • Extra verlichting

Overig
  • Achteruitrijcamera
  • Douche cabine
  • Gas- fornuis
  • Koelkast
  • Toilet
  • Vriezer

Nederland, Frankrijk, Italië of toch Spanje... waar gaat de reis met deze mooie ruime camper naartoe?

Met deze camper kan je instappen en zogezegd wegwezen!
Deze camper is van vele luxe voorzien:
Een groot 2 persoons bed achterin, in de slaapruimte zit ook een douche cabine en een aparte cabine voor het toilet.
De slaapruimte is af te sluiten met een deur van de rest van de camper, zo kan de een nog even TV kijken en de ander al lekker naar bed. Er zit een kleine TV in de camper, hier hoef je zelf dus al niet meer aan te denken, er zit ook een ontvangst schotel op het dak.

met zijn 98.000 gereden kilometers is hij dus net ingereden, en is hij opgewassen tegen elke rit. Met zijn sterke motor, is er geen berg die hij niet kan overwinnen. Deze camper biedt ook nog meer comfort aan door midden van zijn goed afgeregelde cruise control.

Er is nog een belangrijk detail; zowel de bestuurder als de passagiers hebben een ruime zit. De bestuurders van campers zitten vaak op het stuur gedrukt vanwege de indeling van de camper. Daar hebben ze bij Chausson goed over nagedacht! Ook tijdens het rijden bewaard u overzicht over de weggebruikers achter u: de achteruitkijk spiegel is vervangen voor een camera, deze is door middel van een schakelaar te activeren. Ook zit er een Bear-Lock in, zowel voor de versnellingen als extra sloten voor de deuren buiten.

Stel je voor, een zomerse avond, zons ondergang, de Luifel uitgeklapt en de zit stoelen daaronder. Gaat de barbeque aan of gaan we ons eten binnen bereiden? Jazeker. Er zit een gasfornuis in! Of toch liever op wintersport? Geen probleem, de ingebouwde verwarming houdt het binnen op temperatuur.

Wij hebben deze camper jaren lang mogen onderhouden, ook is dus zijn onderhoudshistorie bij ons bekend en beschikbaar ter inzage. Wij weten daarom ook dat deze camper klaar is voor nog jaren vakantieplezier!
...

Meer informatie:
https://maxketemaautos.nl/occasions?AdFrameSource=https://svl.autodealers.nl/3147148/114228677/

Advertentienummer: 95069122