Citroen Brommobiel AMI BUGGY LIMITED EDITION NIEUW OPEN DAK

€ 12.499

Prijs:
€ 12.499
Sinds:
Gisteren
Gezien:
4 keer
Adverteerder:
Auto-Point
Plaats:
AMSTERDAM
Telefoon:
0643559762
Activiteit:
11 jaar actief op Marktnet
Citroen Brommobiel AMI BUGGY LIMITED EDITION NIEUW OPEN DAK

Algemene informatie
Merk: Citroen
Model: Brommobiel
Type: AMI BUGGY LIMITED EDITION NIEUW OPEN DAK
Carrosserievorm: Hatchback
Bouwjaar: jan. 2025
Tellerstand: 20 km
Kleur: ARMY GREEN

Technische informatie
Brandstofsoort: Elektrisch
Transmissie: Automaat
Topsnelheid: 45 km/u
Ledig gewicht: 558 kg
Wielbasis: 173 cm

Interieur
Interieur: Zwart, Leder

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)


Comfort & Interieur
  • Kunstlederen bekleding

Exterieur
  • Bumpers in carrosseriekleur
  • LED achterlichten
  • LED koplampen
  • Panoramadak

Overig
  • Afwijkende dakkleur

Extra deurkappen die van buitenaf beschermen.

Deze limited edition is gebaseerd op hetzelfde principe: geen deuren en geen dak - zo kunt u genieten van uw vrije tijd en u zo dicht mogelijk bij de natuur voelen dat gepaard gaat met een aangenaam gevoel van vrijheid. Toch zijn er, om beschermd te zijn tegen slecht weer, beschermende onderdelen toegevoegd en aangepast.

Er zijn nieuwe plastic hoezen met ritssluitingen ontworpen om de inzittenden van buitenaf te beschermen. Deze zijn een aanvulling op de dakbescherming en zorgen voor een vrijwel gesloten cabine in winderige, koude of regenachtige omstandigheden. Voor dagelijks gebruik, wanneer de inzittenden wat frisse lucht willen, volstaat het de hoezen te verwijderen, ze bij de stoelen naar achteren te rollen en ze vervolgens met behulp van drukknopen op de deurstijlen te plaatsen. Midden in de zomer, wanneer ze niet worden gebruikt, kunnen ze in een garage worden opgeborgen.

Om het gebruik ervan te vergemakkelijken is een nieuw dakafsluitsysteem ontworpen. Dit is een zwarte waterdichte kap die nu wordt gesloten met een rits, waardoor hij praktischer en sneller hanteerbaar is. De dakbedekking is volledig geïntegreerd in de carrosserie dankzij een dakkap die het mogelijk maakt om hem zo ver mogelijk uit te rekken, waardoor het hele voertuig een coherente uitstraling krijgt. Het is ook minder onderhevig aan luchtinlaten tijdens het rijden. Hij kan worden opgerold en met drukknopen aan de achterkant van het voertuig worden bevestigd.
Citroen Frankrijk stelt Citroën een nieuwe speciale serie van 1.000 stuks voor die beschikbaar zal zijn in 10 landen: Frankrijk, Italië, Spanje, België, Luxemburg, Griekenland, Portugal, het Verenigd Koninkrijk, Marokko en Turkije.

De Citroën 'My Ami Buggy is onverschrokken en ‘vriendelijk’ zoals altijd. Hij heeft geen deuren of dak en heeft een carrosseriekleur in kaki met felgele accenten. Een reeks decoratieve elementen geeft hem zijn unieke avontuurlijke karakter, zoals de wielkasten, de voor- en achterbumpers en de kenmerkende gouden wieldoppen.


Deze nieuwe editie is uitgerust met een reeks exclusieve accessoires, zoals doorzichtige deurkappen om de inzittenden te beschermen en een verwijderbare tas met rits in het midden van het stuurwiel om kleine dagelijkse spullen in op te bergen



Iedereen kan wel een goede vriend gebruiken. Iemand die jou moeiteloos door het drukke verkeer van de stad heen loodst, parkeren makkelijk maakt en ook nog eens een dak boven je hoofd biedt. Zoals zijn naam al verraadt, is de Citroën Ami meer dan alleen een voertuig. Hij is een trouwe compagnon voor al je korte ritjes, je snelle boodschappen en je ontspannen tochten net buiten de ring. Dankzij zijn elektrische aandrijving en compacte formaat past hij perfect in de stad van vandaag.Een tikkeltje rebels, net als vroeger...

Meer informatie:
https://www.auto-point.nl/3155478/110240005/

Advertentienummer: 95084396