Koppert 14 rijige zelfrijdende radijsoogstmachine voor radijs zonder loof 14 rijenMeer informatieMerk: Koppert
Bouwjaar: 2002
Algemene staat: goed
Referentienummer: 06502603001
Totale breedte ca. 160 cm
14 rijen
Snijsysteem voor loof
Rijafstand: ca. 10,2 cm
Zelfrijdend met Kubota dieselmotor
Hydraulisch systeem en aandrijving
Bouwjaar 2002
Koppert oogstmachine voor radijs
Het oogsten van radijs is intensief en fysiek zwaar werk. Zeker in deze tijd, waarin opschaling van de teelt noodzakelijk is omdat de arbeidskosten hoog zijn. Daarnaast wordt het steeds moeilijker om voldoende gekwalificeerd personeel te vinden voor het bossen van radijs. Vanuit deze achtergrond heeft Koppert Machines een hoogwaardige machine ontwikkeld: de volautomatische radijsoogstmachine.
Dankzij het gebalanceerde systeem is de machine eenvoudig te bedienen. Het verzamelen van de radijs kan direct achter de machine plaatsvinden, waardoor veel tijd en arbeid wordt bespaard.
De machine is zeer geschikt voor de radijsteler die zich richt op de toekomst. Met deze radijsoogstmachine is het mogelijk om radijs zonder loof efficiënt te oogsten.
Meer informatie of een volledige offerte? Doe dit makkelijk en snel via de website van Duijndam Machines! Bellen kan natuurlijk ook.
Zie het volledige aanbod aan betrouwbare gebruikte machines op onze website.
- Al 40 jaar leverancier van betrouwbare gebruikte land- en tuinbouwmachines
- Machines worden voor aflevering gecontroleerd
- Deskundig personeel
- Wij kunnen u assisteren met transport
Duijndam Machines
De specialist in gebruikte land- en tuinbouwmachines