1 Harcon LB2000-65 Leveler VK10157
Sinds: 3 maanden+
Gezien: 182 keer
Verkooyen Machines
Vessem
Telefoonnummer tonen
Bekijk alle 344 advertenties
Gisteren gezien op Marktnet
Nederland
🇬🇧 Information in English:
More information
Brand: Harcon
Model: LB2000-65 Leveler
Layout: Push-pull
Colour: Yellow
Reference number: VK10157
General
Connection: Giant
Status: Gebruikt
🇳🇱 Informatie in het Nederlands:
Meer informatie
Merk: Harcon
Model: LB2000-65 Leveler
Inrichting: Schuiver
Kleur: Geel
Referentienummer: VK10157
Algemeen
Aansluiting: Giant
Status: Gebruikt
HARCON LB2000 LEVELLER 65, transportbreedte 2.085 mm bladhoogte 650 mm Bladbreedte 2.000 mm, hydraulische zijdeuren 12 mm dik, instelbaar van 2.000 tot 2.800 mm Standaard uitgevoerd: Hydraulisch dubbel afschotframe. Het enorm grote voordeel hiervan is: dat zowel vooruit als achteruit volledig automatisch te levellen is. Blad en deuren uitgevoerd met verwisselbaar mes 500HB Hydrauliekblok 4 secties incl. slangen, excl. bediening 2x Laserbuis Alu afneembaar met liniaal in mm’s, lengte 1.300 mm Bevestigingsframe met plaat en gaten HARCON geel