Bosch GSR18VEC Accu Boor/schroefmachine 18V 2.0Ah + Draadloz
Sinds: 3 maanden+
Gezien: 100 keer
Werkplaatsenonderhoud
Beilen
Telefoonnummer tonen
Bekijk alle 1.787 advertenties
Lang niet gezien op Marktnet
Nederland
Nieuw
Bosch GSR18VEC Accu Boor/schroefmachine 18V 2.0Ah + Draadloze Oplader GAL 1830W
Prijs is incl BTW
Accu's laden was nog nooit zo gemakkelijk
100% langere levensduur dankzij borstelloze EC-motortechnologie
Heel efficiënt: tot 420 schroeven (6 x 60 mm in zacht hout) met slechts één acculading (18 V – 2,0 Ah)
Nog krachtiger: 31 Nm (zachte schroefverbinding) voor een breed toepassingsspectrum (18 V – 2,0 Ah)
Compacte bouwvorm: zeer korte koplengte (slechts 179 mm) voor perfecte bedieningBosch
Electronic Motor Protection (EMP) beschermt de motor tegen overbelasting en zorgt voor een lange levensduur13 mm Auto-Lock-boorhouder