Algemene informatie
Merk: Mercedes-Benz
Model: Actros 1942
Type: 4X2 2021 StreamSpace
Opbouw: Standaard trekker
Bouwjaar: apr. 2021
Constructiejaar: 2021
Tellerstand: 537.788 km
Kleur: Zwart
Cabine: slaap
Referentienummer: 242
Technische informatie
Vermogen: 310 kW (421 PK)
Aantal cilinders: 6
Motorinhoud: 12.809 cc
Aandrijving
AdBlue-systeem: Ja
Tankinhoud: 1300 liter
Transmissie
Transmissie: Automaat
Asconfiguratie
Asconfiguratie: 4x2
Bandenmaat: 315/70 R 22.5
Remmen: schijfremmen
Vooras: Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%; Vering: bladvering
Achteras: Dubbellucht; Differentieelslot; Max. aslast: 13000 kg; Bandenprofiel linksbinnen: 50%; Bandenprofiel linksbuiten: 50%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 50%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 50%; Reductie: enkelvoudige reductie; Vering: luchtvering
Maten
Wielbasis: 370 cm
Gewichten
Ledig gewicht: 7.851 kg
Laadvermogen: 11.149 kg
GVW: 19.000 kg
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Algemene staat: zeer goed
Technische staat: zeer goed
Optische staat: zeer goed
MERCEDES ACTROS 1942 4X2 TREKKER
W1T9634031C031686 / 13-04-2021 / 537.788km
AUTOMAAT / AIRCO / NAVI / KOELKAST
2x BED / 2x ALU TANK 1300 L
TACHO V2
Meer informatie:
http://www.tcm-trucks.nl