Faymonville MAX-110-Z-4AA-9.30-U (bj 2023)
Sinds: 3 maanden+
Gezien: 161 keer
Gomez Trading Holland BV
Raalte
Telefoonnummer tonen
Bekijk alle 62 advertenties
Vorige maand gezien op Marktnet
Nederland
Faymonville MAX-110-Z-4AA-9.30-U
Meer informatie
Algemene informatie
Merk: Faymonville
Type: MAX-110-Z-4AA-9.30-U
Opbouw: Semi-dieplader
Bouwjaar: 2023
Constructiejaar: 2023
Kleur: Blauw
Referentienummer: GTH.560
Asconfiguratie
Bandenmaat: 245/70 R17.5
Vering: luchtvering
Maten
Afmetingen (LxB): 930 x 254 cm
Wielbasis: 136 cm
Gewichten
Ledig gewicht: 16.535 kg
Laadvermogen: 54.465 kg
GVW: 71.000 kg
Functioneel
Laadklep: Ja
Hoogte laadvloer: 65535 cm
Uitschuifbare opbouw: Ja
Staat
Algemene staat: zeer goed
Technische staat: zeer goed
Optische staat: zeer goed
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Stefan Schaapveld (+31572870040, [email protected])
Kleur : Blauw
Laadvermogen : 54465 kg.
Main Features:
Manufacturer: Faymonville
Model: MAX 110-Z-4AA-9.30-U
Chassisnumber: YAMT14XX4N0107629
Year: New and Unused
Weights/Loading Capacity:
King-Pin load: 23.000 kg
Axle load: 12.000 kg
Total Axle Load: 48.000 kg
GVW: 71.000 kg
Empty weight: 16.535 kg
Loading capacity: 54.465 kg
Axles:
Brand Axles: BPW
Hydraulic steerin
Pneumatic suspension with lifting /
lowering valve
WABCO braking system
Tyres: 245 / 70 R17.5 – Michelin
(Load index 146/146 F)
1st lift axle
Dimensions:
Loading lenght: 9.300 mm
Extentions: 6.500 + 6.800 mm
Loading floor width: 2.540 mm
Loading height: 900 mm