Volvo XC40 Recharge P8 AWD R-Design BJ.11-2020 / Panodak / Led / Camera / Half Leder / SOH 93% / 19"
Sinds: 3 maanden+
Gezien: 80 keer
Autoservice den Blanken B.V.
TER AAR
Telefoonnummer tonen
Bekijk alle 54 advertenties
Vandaag gezien op Marktnet
Nederland
Algemene informatie
Carrosserievorm: SUV
Bouwjaar: nov. 2020
Tellerstand: 124.047 km
Kleur: Zwart metallic
Kenteken: K-176-DK
Technische informatie
Vermogen: 300 kW (408 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Elektrisch
Actieradius: 400 km
Transmissie
Transmissie: Automaat
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat voor: 235/50 R19
Bandenmaat achter: 255/45 R19
Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 443 x 187 x 165 cm
Wielbasis: 270 cm
Gewichten
Ledig gewicht: 2.088 kg
Laadvermogen: 562 kg
GVW: 2.650 kg
Max. trekgewicht: 1.500 kg (ongeremd 750 kg)
Accu
Accu: 78 kWh
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 59 km actieradius per uur
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Aantal zitplaatsen: 5
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19,5 kWh/100km
Energielabel: A
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
APK: gekeurd tot nov. 2026
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
BTW/marge: BTW verrekenbaar voor ondernemers
Beschikbare afleverpakketten:
Overige informatie
Emissie: Zero emissie
Comfort & Interieur
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airco automatisch
  • Aluminium interieur afwerking
  • Armsteun achter
  • Armsteun voor
  • Audio installatie high-end
  • Audio installatie premium
  • Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • Bagagedek
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend
  • Boordcomputer
  • Connected services
  • DAB-ontvanger
  • Elektrische ramen voor
  • Hoofdsteunen actief
  • Keyless start
  • Lederen/alcantara bekleding
  • Lederen stuurwiel
  • Lederen versnellingspook
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Multimedia-voorbereiding
  • Navigatie-systeem full map + hard disk
  • Sportstuur
  • Spraakbediening
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Stuurwiel multifunctioneel
  • Stuurwiel verwarmd
  • Telefoonintegratie premium
  • Verwarmde voorstoelen
  • Volledig digitaal instrumentenpaneel
  • Voorstoelen in hoogte verstelbaar
  • WiFi voorbereiding
Exterieur
  • "Lichtmetalen velgen 19"""