Algemene informatie
Carrosserievorm: Cabriolet
Bouwjaar: 2005
Modelreeks: feb. 2003 - mei 2005
Tellerstand: 180.532 km
Technische informatie
Vermogen: 225 kW (306 PK)
Koppel: 460 Nm
Aantal cilinders: 8
Motorinhoud: 4.966 cc
Brandstofsoort: Benzine
Tankinhoud: 62 liter
Transmissie: Automaat
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 6,2 s
Topsnelheid: 250 km/u
Ledig gewicht: 1.685 kg
Wielbasis: 272 cm
Interieur
Bekleding: Leder
Aantal zitplaatsen: 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 11,6 l/100km (1 op 8,6)
Staat
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: geen
Te koop aangeboden: Mercedes-Benz CLK500 Cabriolet (Amerikaanse import) – een elegante en krachtige V8-cabrio met uitstraling en potentie. Deze uitvoering is afkomstig uit de VS en moet nog worden ingevoerd in Nederland. Ideaal voor iemand die handig is met registratieprocedures of op zoek is naar een aantrekkelijk project.
Onder de motorkap ligt een 5.0L V8, goed voor soepele prestaties en een krachtige rijervaring. De automaat schakelt netjes en de auto rijdt goed. Zowel motorisch als technisch functioneert het voertuig naar behoren.
Belangrijk om te weten is dat het elektrische cabriodak momenteel niet werkt. Dit is een aandachtspunt voor de volgende eigenaar. Verder zijn er geen grote gebreken bekend.
Een mooie basis voor wie een unieke CLK500 wil met lage instapprijs en bereid is om de laatste stappen in het invoerproces af te ronden.
Meer informatie:
http://www.isoautos.nl