
Algemene informatie
Carrosserievorm: Hatchback (3-drs)
Bouwjaar: dec. 2002
Modelreeks: 1986 - 2003
Tellerstand: 34.625 km
Kleur: Verde ulivo (licht)
Technische informatie
Vermogen: 40 kW (54 PK)
Koppel: 88 Nm
Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 1.108 cc
Brandstofsoort: Benzine
Tankinhoud: 43 liter
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 14,9 s
Topsnelheid: 140 km/u
Ledig gewicht: 690 kg
Wielbasis: 215 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Aantal zitplaatsen: 4
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 152 g/km
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 53 - € 58 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl [email protected]
Classic Roadster biedt aan:
''In een Fiat Panda lach je iedereen uit!'' Zo luidde de slogan in 1983 bij de reclame voor de nieuwe Fiat Panda. Een ruimtewonder op wielen, een verbruik van zowat 1 op 20, wegenbelasting van een skelter en stiekem gewoon heel erg leuk! Vandaag de dag is dit vrolijke Italiaanse stadsautootje hard op weg om een klassieker te worden.
Deze prachtige Fiat Panda in de kleur ''Verde Ulivo'' is er een van de laatste serie met de sterke 1.108cc motor met 54pk. Deze auto is in 2002 afgeleverd aan zijn eerste Italiaanse eigenaar door Fiat dealer ''Camana Auto S.r.l.'' te Buccinasco in Italie. De Panda is de afgelopen 24 jaar sporadisch gebruikt door de Italiaanse familie Ronchi de woonachtig waren in het dorp Cesano Boscone in de regio van Milaan. Wegens de ouderdom van het echtpaar is de Panda verkocht. Wij konden deze prachtige Panda niet laten staan en hebben hem vanuit Italie naar Nederland gehaald.
In Nederland is de auto voorzien van een onderhoudsbeurt, een volledige poets en polijstbeurt en een Nederlands kenteken. De auto verkeert in een verbazend mooie staat. De bodem, de dorpels, de lak. Het is bijzonder om een normale gebruiks auto in een dergelijk nette en originele staat tegen te komen.
Uiteraard blijft het een Youngtimer van 23 jaar oud! Heb daarom...
Meer informatie:
http://www.classicroadster.nl