Eillert GWT 3000-500 groentewasmachine
Sinds: Deze maand
Gezien: 19 keer
Duijndam Machines
Nieuwerkerk aan den IJssel
Telefoonnummer tonen
Bekijk alle 1.442 advertenties
Vandaag gezien op Marktnet
Nederland
Meer informatie
Merk: Eillert
Model: GWT 3000-500
Type: Landbouwmachine
Bouwjaar: 2011
Algemene staat: goed
Referentienummer: 15402605002
Specificaties en uitvoering:
  • Type: GWT-3000/500
  • Waslengte: ca. 3000 mm
  • Werkbreedte: ca. 500 mm
  • Constructie volledig in RVS
  • Continu werkende watergoot met onderdompeling van product
  • Geschikt voor kwetsbare producten
  • Ook inzetbaar voor mengprocessen (bijv. salademixen)Technische
kenmerken:Capaciteit:
  • ca. 1.000 – 1.500 kg/uur (afhankelijk van product)
  • Aansluiting: 400V / 3-fase / 50 Hz