Algemene informatie
Merk: Scania
Model: P420
Type: 2023 BDF + DHOLLANDIA + SLAAPPLAATS
Opbouw: BDF-Systeem
Bouwjaar: jul. 2023
Constructiejaar: 2023
Tellerstand: 260.251 km
Kleur: Wit
Referentienummer: 77-BVR-7
Kenteken: 77-BVR-7
Technische informatie
Vermogen: 309 kW (420 PK)
Aantal cilinders: 6
Motorinhoud: 12.742 cc
Aandrijving
AdBlue-systeem: Ja
Transmissie
Transmissie: Automaat
Asconfiguratie
Asconfiguratie: 4x2
Bandenmaat: 315/70 R 22.5
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Vooras: Max. aslast: 8000 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 70%; Bandenprofiel rechts: 70%
Achteras: Dubbellucht; Differentieelslot; Max. aslast: 11500 kg; Bandenprofiel linksbinnen: 60%; Bandenprofiel linksbuiten: 60%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 60%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 60%; Reductie: enkelvoudige reductie
Maten
Afmetingen (LxBxH): 870 x 255 x 390 cm
Wielbasis: 475 cm
Gewichten
Ledig gewicht: 8.475 kg
Laadvermogen: 11.025 kg
GVW: 19.500 kg
Functioneel
Laadklep: DHOLLANDIA DHMSV, onderschuifklep, 1498 kg
Merk opbouw: KARHOF
Interieur
Bekleding: Leder
Aantal zitplaatsen: 2
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud
APK: gekeurd tot jul. 2026
Staat
Algemene staat: zeer goed
Technische staat: zeer goed
Optische staat: zeer goed
SCANIA P 420 4X2 BDF SYSTEEM
YS2P4X20005700454
31-07-2023 / 260.250km
AUTOMAAT / AIRCO
NAVI / KOELKAST
HALF SLAAP CABINE MET KLAP BED
VANGMUIL 50mm
DHOLLANDIA 1500kg
8 Tons VOORAS
Meer informatie:
http://www.tcm-trucks.nl