Niemand zeggen - special Kruidvat

€ 6,40
Provincie Zuid-Holland
Prijs:
€ 6,40
Sinds:
2 dagen
Gezien:
1 keer
Plaats:
Rotterdam, ZH
Adverteerder:
Boekenbalie
Telefoon:
+31(0)851302932
Activiteit:
2 jaar actief op Marktnet
Positie
51.93087,4.417564
Boekenbalie
Niemand zeggen - special Kruidvat
Versturen

Alle velden zijn verplicht

Omschrijving:

Niemand zeggen - special Kruidvat
Karen Rose, geen
9789026153815

Gelezen, kan ezelsoren, vouw in de kaft, vlekjes, verkleuring, deukjes of lichte slijtage hebben. Conditie: Goed. Editie: 10. Jaar: 2020. Taal: Nederlands.

Mary zet haar dood in scène om uit een gewelddadig huwelijk te ontsnappen. Ze bouwt elders een nieuw en gelukkig leven op. Maar dan is haar man haar op het spoor en hij wil haar te gronde richten. Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: ‘Niemand zeggen’. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter. De enige uitweg die Mary Grace Winters ziet om een gewelddadig huwelijk te ontvluchten, is het in scène zetten van haar eigen dood en die van haar zoon Tom. Voorzien van een nieuwe identiteit, in een nieuwe stad, heeft ze als Caroline Stewart een solide leven opgebouwd. De nachtmerrie die ze negen jaar geleden verliet raakt steeds verder op de achtergrond. Ze lijkt er zelfs in te slagen een liefdesrelatie op te bouwen met Max Hunter, hoogleraar aan de universiteit waar ze werkt. Maar wanneer haar verleden zich openbaart en haar man haar op het spoor is, en stalkt realiseert ze zich dat hij niet zal rusten voordat hij haar - en alles en iedereen om haar heen - vernietigd heeft… Karen Rose is de koninging van de Romantic Suspense.

Supersnel je boeken verkopen? Download de Boekenbalie App. We kopen studieboeken, kinderboeken en leesboeken.

Het is helaas niet mogelijk om boeken af te halen bij ons magazijn. Al onze boeken worden verzonden, ook binnen Rotterdam. Voor 15 uur besteld, is dezelfde dag verzonden Alle bestellingen worden stevig verpakt.

Specificaties:

  • Conditie: Gebruikt
  • EAN (artikel code): 9789026153815
  • Levering: Verzenden
  • Merk - Algemeen: Karen Rose, geen
  • SKU (eigen artikel code): 484100321

https://shop.boekenbalie.nl/shop Advertentienummer: 49981672
Link: