De schoonmoeder

€ 9,95
Provincie Zuid-Holland
Prijs:
€ 9,95
Sinds:
4 dagen
Gezien:
1 keer
Plaats:
Rotterdam, ZH
Adverteerder:
Boekenbalie
Telefoon:
+31(0)851302932
Activiteit:
2 jaar actief op Marktnet
Positie
51.93087,4.417564
Boekenbalie
De schoonmoeder
Versturen

Alle velden zijn verplicht

Omschrijving:

De schoonmoeder
Sally Hepworth
9789022588093

Zeer goed, kan zeer lichte gebruikssporen hebben. Conditie: Als nieuw. Editie: 1. Jaar: 2019. Taal: Nederlands.

‘Sally Hepworth slaagt erin onze gemeenschappelijke aanleg voor liefde en humor te verenigen.’ Graeme Simsion, auteur van Het Rosie project Voor de lezers van Liane Moriarty en Megan Abbott Vanaf het moment dat Lucy haar schoonmoeder Diana ontmoet, weet ze dat het nooit echt zal klikken. Als voorvechtster van vrouwenrechten geniet Diana veel aanzien en ze is zeer beleefd en keurig. Maar ze is ook heel afstandelijk, en absoluut niet de schoonmoeder op wie Lucy had gehoopt. Andersom lijkt Diana zich ook een andere ideale schoondochter te hebben voorgesteld. Tien jaar later wordt Diana dood aangetroffen. Naast haar ligt een briefje waarin staat dat ze niet meer verder kon met haar door kanker verwoeste lichaam. Maar als de autopsie plaatsvindt blijkt dat Diana helemaal geen kanker had. Wel zat er gif in haar bloed. Wat is er gebeurd? En wie weet er meer van? De breekbare familieverhoudingen, onderhuidse spanningen en lang verborgen geheimen komen langzaam aan de oppervlakte. Over de boeken van Sally Hepworth ‘Perfect voor fans van Liane Moriarty en Jojo Moyes, en voor alle leesclubs.’ Library Journal ‘Een hartverscheurend prachtig liefdesverhaal.’ People ‘Lezers zullen naar het einde van deze intelligente roman snellen om de waarheid te achterhalen.’ Publishers Weekly ‘Hepworth weet heel goed hoe ze een boeiend plot moet schrijven.’ New York Journal of Books

Supersnel je boeken verkopen? Download de Boekenbalie App. We kopen studieboeken, kinderboeken en leesboeken.

Het is helaas niet mogelijk om boeken af te halen bij ons magazijn. Al onze boeken worden verzonden, ook binnen Rotterdam. Voor 15 uur besteld, is dezelfde dag verzonden Alle bestellingen worden stevig verpakt.

Specificaties:

  • Conditie: Zo goed als nieuw
  • EAN (artikel code): 9789022588093
  • Levering: Verzenden
  • Merk - Algemeen: Sally Hepworth
  • SKU (eigen artikel code): 503100132

https://shop.boekenbalie.nl/shop Advertentienummer: 48335367

Meer advertenties van Boekenbalie

Link: